En esta pagina podrà veure totes les competicions que la federació o els seus clubs realitzen al llarg de l’any.

Si polsa sobre els títols de les columnes ordenara o buscar qualsevol text.

Llistat de Competicions

fecha nclub clubes::club ambito escenario zona provincia
18/01/2020 M001 C.P. VIRGEN DE AZAHAR SOCIAL CLASIF. URBANOVA PLAYA * ALICANTE
25/01/2020 A098 C.P. TRESCIENTOS SOCIAL CLASIF. CASAS VERDES PLAYA AGUILAS * MURCIA
25/01/2020 A094 C.P. TECNOPESCA REDOVAN SOCIAL CLASIF. URBANOVA PLAYA * ALICANTE
01/02/2020 A019 C.P. ORIHUELA SOCIAL CLASIF. TORREVIEJA ZONA B * ALICANTE
01/02/2020 A000 DELEGACION PROVINCIAL ALICANTE PROVINCIAL TORREVIEJA LITORAL * ALICANTE
08/02/2020 A092 C.P.D. DIMAR SOCIAL CLASIF. URBANOVA PLAYA * ALICANTE
08/02/2020 A091 C.P. HORADADA SOCIAL CLASIF. ARENALES PLAYA * ALICANTE
08/02/2020 A094 C.P. TECNOPESCA REDOVAN SOCIAL CLASIF. GUARDAMAR PLAYA * ALICANTE
15/02/2020 M001 C.P. VIRGEN DE AZAHAR SOCIAL CLASIF. TORREVIEJA ZONA A LA MATA * ALICANTE
16/02/2020 A034 C.P. ALTO-VINALOPO SOCIAL CLASIF. VILLAJOYOSA ZONA A PLAYA PARAISO * ALICANTE
16/02/2020 A000 DELEGACION PROVINCIAL ALICANTE PROVINCIAL ALICANTE LITORAL * ALICANTE
22/02/2020 A076 C.P. EL BOQUERON SOCIAL CLASIF. TORREVIEJA ZONA A * ALICANTE
22/02/2020 A024 C.P. SAN VICENTE SOCIAL CLASIF. JAVEA ZONA B * ALICANTE
23/02/2020 A014 C.N. MORAIRA SOCIAL CLASIF. MORAIRA LITORAL * ALICANTE
25/02/2020 A091 C.P. HORADADA SOCIAL CLASIF. ROQUETAS PLAYA * ALMERIA
28/02/2020 A005 C.P. BENALUENSE SOCIAL CLASIF. ALTEA ZONA B * ALICANTE
29/02/2020 A098 C.P. TRESCIENTOS SOCIAL CLASIF. VILLARICOS PLAYA * ALMERIA
29/02/2020 A030 C.P. DEP. CIUDAD DE ASIS SOCIAL CLASIF. MORAIRA PLAYA * ALICANTE
29/02/2020 A013 C.P. DEP. SAN BLAS SOCIAL CLASIF. CABO HUERTAS PLAYA * ALICANTE
29/02/2020 A065 C.P. EL VERGER SOCIAL CLASIF. DENIA ZONA A * ALICANTE
29/02/2020 A019 C.P. ORIHUELA SOCIAL CLASIF. CARBONERAS PLAYA * ALMERIA
29/02/2020 A033 C.P. SAN FRANCISCO DE ASIS SOCIAL CLASIF. AGUA AMARGA PLAYA * ALICANTE
01/03/2020 A014 C.N. MORAIRA SOCIAL CLASIF. MORAIRA LITORAL * ALICANTE
01/03/2020 A037 C.P.DEP.DE DENIA SOCIAL CLASIF. DENIA ZONA B PUERTO * ALICANTE
06/03/2020 A027 C.P. GRUPO EMPL. TELEFONICA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO. ALICANTE INTERIOR * ALICANTE
06/03/2020 A028 C.P. VIRGEN DEL PILAR SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO. ALICANTE EXTERIOR * ALICANTE
06/03/2020 FPCV FEDERACION PESCA C.V. AUTONOMICO TORREVIEJA LITORAL * ALICANTE
06/03/2020 FPCV FEDERACION PESCA C.V. AUTONOMICO SANTA POLA PLAYA * ALICANTE
06/03/2020 FPCV FEDERACION PESCA C.V. AUTONOMICO SANTA POLA PLAYA * ALICANTE
07/03/2020 A029 C.P. DEP. CAROLINAS SOCIAL CLASIF. ALTEA ZONA A * ALICANTE
07/03/2020 A024 C.P. SAN VICENTE SOCIAL CLASIF. DENIA ZONA B PUERTO * ALICANTE
07/03/2020 A094 C.P. TECNOPESCA REDOVAN SOCIAL CLASIF. SAN JUAN PLAYA * ALICANTE
14/03/2020 A092 C.P.D. DIMAR SOCIAL CLASIF. ARENALES PLAYA * ALICANTE
14/03/2020 A030 C.P. DEP. CIUDAD DE ASIS SOCIAL CLASIF. TORREVIEJA ZONA B * ALICANTE
14/03/2020 A013 C.P. DEP. SAN BLAS SOCIAL CLASIF. VILLAJOYOSA ZONA B * ALICANTE
14/03/2020 A065 C.P. EL VERGER SOCIAL CLASIF. DENIA ZONA A * ALICANTE
14/03/2020 A091 C.P. HORADADA SOCIAL CLASIF. URBANOVA PLAYA * ALICANTE
14/03/2020 A019 C.P. ORIHUELA SOCIAL CLASIF. SAN JOSE PLAYA * ALMERIA
13/06/2020 A005 C.P. BENALUENSE SOCIAL CLASIF. CALA REONA CABO PALOS * MURCIA
13/06/2020 A029 C.P. DEP. CAROLINAS SOCIAL CLASIF. DENIA ZONA B * ALICANTE
13/06/2020 A030 C.P. DEP. CIUDAD DE ASIS SOCIAL CLASIF. VILLAJOYOSA ZONA B * ALICANTE
13/06/2020 A013 C.P. DEP. SAN BLAS SOCIAL CLASIF. TORREVIEJA ZONA B * ALICANTE
13/06/2020 A076 C.P. EL BOQUERON SOCIAL CLASIF. TORREVIEJA ZONA A * ALICANTE
13/06/2020 A091 C.P. HORADADA SOCIAL CLASIF. GUARDAMAR EL MONCAYO * ALICANTE
13/06/2020 A019 C.P. ORIHUELA SOCIAL CLASIF. CASAS VERDES PLAYA AGUILAS * MURCIA
13/06/2020 A033 C.P. SAN FRANCISCO DE ASIS SOCIAL CLASIF. ALTEA ZONA A * ALICANTE
13/06/2020 A024 C.P. SAN VICENTE SOCIAL CLASIF. S. TERREROS TERREROS * ALMERIA
13/06/2020 A094 C.P. TECNOPESCA REDOVAN SOCIAL CLASIF. BRISAS LA MANGA * MURCIA
14/06/2020 A050 C.P. DEPORTIVA MITIC-FISH SOCIAL CLASIF. DENIA ZONA B PUERTO * ALICANTE
19/06/2020 A028 C.P. VIRGEN DEL PILAR SOCIAL CLASIF. DENIA ZONA B PUERTO * ALICANTE
19/06/2020 A028 C.P. VIRGEN DEL PILAR SOCIAL CLASIF. DENIA ZONA B * ALICANTE
20/06/2020 A014 C.N. MORAIRA SOCIAL CLASIF. MORAIRA LITORAL * ALICANTE
20/06/2020 A098 C.P. TRESCIENTOS SOCIAL CLASIF. VERA PLAYA * ALMERIA
20/06/2020 A034 C.P. ALTO-VINALOPO SOCIAL CLASIF. JAVEA ZONA A PUERTO * ALICANTE
20/06/2020 A034 C.P. ALTO-VINALOPO SOCIAL CLASIF. JAVEA ZONA A PUERTO * ALICANTE
20/06/2020 A037 C.P.DEP.DE DENIA SOCIAL CLASIF. DENIA ZONA B PUERTO * ALICANTE
20/06/2020 A041 SECCION DEP. PESCA PEGO SOCIAL CLASIF. VERGEL PLAYA * ALICANTE
24/06/2020 A014 C.N. MORAIRA SOCIAL CLASIF. MORAIRA LITORAL * ALICANTE
25/06/2020 A014 C.N. MORAIRA SOCIAL CLASIF. MORAIRA LITORAL * ALICANTE
26/06/2020 A014 C.N. MORAIRA SOCIAL CLASIF. MORAIRA LITORAL * ALICANTE
26/06/2020 A028 C.P. VIRGEN DEL PILAR SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO. ALICANTE EXTERIOR * ALICANTE
27/06/2020 A014 C.N. MORAIRA SOCIAL CLASIF. MORAIRA LITORAL * ALICANTE
27/06/2020 A005 C.P. BENALUENSE SOCIAL CLASIF. MORAIRA PLAYA * ALICANTE
27/06/2020 A092 C.P.D. DIMAR SOCIAL CLASIF. LA MARINA PLAYA * ALICANTE
27/06/2020 A029 C.P. DEP. CAROLINAS SOCIAL CLASIF. VILLARICOS PLAYA * ALMERIA
27/06/2020 A050 C.P. DEPORTIVA MITIC-FISH SOCIAL CLASIF. P.PEDRUCHO LA MANGA * MURCIA
27/06/2020 A033 C.P. SAN FRANCISCO DE ASIS SOCIAL CLASIF. LA MARINA PLAYA * ALICANTE
27/06/2020 A024 C.P. SAN VICENTE SOCIAL CLASIF. EL CAMPELLO PLAYA * ALICANTE
28/06/2020 V066 C.P. ENOVA SOCIAL CLASIF. BENIARRES MASIA LA FOYA * ALICANTE
01/07/2020 A099 C.P. TEULADA-MORAIRA SOCIAL CLASIF. BENIARRES ZONA V1 * ALICANTE
04/07/2020 A034 C.P. ALTO-VINALOPO SOCIAL CLASIF. DENIA ZONA B PUERTO * ALICANTE
04/07/2020 A034 C.P. ALTO-VINALOPO SOCIAL CLASIF. DENIA ZONA B PUERTO * ALICANTE
04/07/2020 A092 C.P.D. DIMAR SOCIAL CLASIF. ARENALES PLAYA * ALICANTE
04/07/2020 A094 C.P. TECNOPESCA REDOVAN SOCIAL CLASIF. LA MARINA PLAYA * ALICANTE
10/07/2020 A041 SECCION DEP. PESCA PEGO SOCIAL CLASIF. VERGEL PLAYA * ALICANTE
11/07/2020 A005 C.P. BENALUENSE SOCIAL CLASIF. VILLAJOYOSA ZONA B * ALICANTE
11/07/2020 A029 C.P. DEP. CAROLINAS SOCIAL CLASIF. CALPE ZONA A * ALICANTE
11/07/2020 A091 C.P. HORADADA SOCIAL CLASIF. LA MARINA PLAYA * ALICANTE
11/07/2020 A033 C.P. SAN FRANCISCO DE ASIS SOCIAL CLASIF. P.PEDRUCHO LA MANGA * MURCIA
11/07/2020 A037 C.P.DEP.DE DENIA SOCIAL CLASIF. VERGEL PLAYA * ALICANTE
15/07/2020 A099 C.P. TEULADA-MORAIRA SOCIAL CLASIF. BENIARRES ZONA V1 * ALICANTE
18/07/2020 A005 C.P. BENALUENSE SOCIAL CLASIF. JAVEA ZONA B * ALICANTE
18/07/2020 A076 C.P. EL BOQUERON SOCIAL CLASIF. TORREVIEJA ZONA B * ALICANTE
18/07/2020 A065 C.P. EL VERGER SOCIAL CLASIF. VERGEL PLAYA * ALICANTE
18/07/2020 A037 C.P.DEP.DE DENIA SOCIAL CLASIF. JAVEA ZONA A PUERTO * ALICANTE
25/07/2020 A098 C.P. TRESCIENTOS SOCIAL CLASIF. P.PEDRUCHO LA MANGA * MURCIA
25/07/2020 A034 C.P. ALTO-VINALOPO SOCIAL CLASIF. JAVEA ZONA A PUERTO * ALICANTE
25/07/2020 A034 C.P. ALTO-VINALOPO SOCIAL CLASIF. JAVEA ZONA A PUERTO * ALICANTE
25/07/2020 A029 C.P. DEP. CAROLINAS SOCIAL CLASIF. CALPE ZONA B * ALICANTE
25/07/2020 A065 C.P. EL VERGER SOCIAL CLASIF. VERGEL PLAYA * ALICANTE
26/07/2020 A024 C.P. SAN VICENTE SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO. ALICANTE INTERIOR * ALICANTE
27/07/2020 A037 C.P.DEP.DE DENIA SOCIAL CLASIF. DENIA ZONA B PUERTO * ALICANTE
02/08/2020 V156 C.P. BASS DUCK SOCIAL CLASIF. BENIARRES MASIA LA FOYA * ALICANTE
08/08/2020 A050 C.P. DEPORTIVA MITIC-FISH SOCIAL CLASIF. DENIA ZONA B PUERTO * ALICANTE
08/08/2020 A091 C.P. HORADADA SOCIAL CLASIF. GUARDAMAR MIL PALMERAS * ALICANTE
09/08/2020 A019 C.P. ORIHUELA SOCIAL CLASIF. TORREVIEJA ZONA A * ALICANTE
09/08/2020 A024 C.P. SAN VICENTE SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO. ALICANTE INTERIOR * ALICANTE
22/08/2020 A005 C.P. BENALUENSE SOCIAL CLASIF. ALTEA ZONA B * ALICANTE
22/08/2020 A050 C.P. DEPORTIVA MITIC-FISH SOCIAL CLASIF. DENIA ZONA B PUERTO * ALICANTE
22/08/2020 A091 C.P. HORADADA SOCIAL CLASIF. PILAR HORADADA PLAYA * ALICANTE
23/08/2020 A029 C.P. DEP. CAROLINAS SOCIAL CLASIF. TORREVIEJA ZONA B * ALICANTE
23/08/2020 A024 C.P. SAN VICENTE SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO. ALICANTE INTERIOR * ALICANTE
29/08/2020 A034 C.P. ALTO-VINALOPO SOCIAL CLASIF. DENIA ZONA B PUERTO * ALICANTE
29/08/2020 A034 C.P. ALTO-VINALOPO SOCIAL CLASIF. DENIA ZONA B PUERTO * ALICANTE
04/09/2020 A027 C.P. GRUPO EMPL. TELEFONICA SOCIAL CLASIF. MORAIRA PLAYA * ALICANTE
04/09/2020 A028 C.P. VIRGEN DEL PILAR SOCIAL CLASIF. AGUA AMARGA PLAYA * ALICANTE
05/09/2020 A092 C.P.D. DIMAR SOCIAL CLASIF. SAN JUAN PLAYA * ALICANTE
05/09/2020 A029 C.P. DEP. CAROLINAS SOCIAL CLASIF. GARRUCHA PLAYA * ALMERIA
05/09/2020 A013 C.P. DEP. SAN BLAS SOCIAL CLASIF. VILLARICOS PLAYA * ALMERIA
05/09/2020 A065 C.P. EL VERGER SOCIAL CLASIF. DENIA ZONA A * ALICANTE
05/09/2020 A091 C.P. HORADADA SOCIAL CLASIF. LA LLANA PLAYA SAN PEDRO * MURCIA
05/09/2020 A024 C.P. SAN VICENTE SOCIAL CLASIF. CASAS VERDES PLAYA AGUILAS * MURCIA
06/09/2020 A050 C.P. DEPORTIVA MITIC-FISH SOCIAL CLASIF. DENIA ZONA B PUERTO * ALICANTE
11/09/2020 A028 C.P. VIRGEN DEL PILAR SOCIAL CLASIF. JAVEA ZONA A PUERTO * ALICANTE
12/09/2020 A005 C.P. BENALUENSE SOCIAL CLASIF. DENIA ZONA B PUERTO * ALICANTE
12/09/2020 A030 C.P. DEP. CIUDAD DE ASIS SOCIAL CLASIF. CASAS VERDES PLAYA AGUILAS * MURCIA
12/09/2020 A019 C.P. ORIHUELA SOCIAL CLASIF. VILLARICOS PLAYA * ALMERIA
12/09/2020 A037 C.P.DEP.DE DENIA SOCIAL CLASIF. DENIA ZONA A * ALICANTE
19/09/2020 A005 C.P. BENALUENSE SOCIAL CLASIF. GARRUCHA PLAYA * ALMERIA
19/09/2020 A029 C.P. DEP. CAROLINAS SOCIAL CLASIF. CASAS VERDES PLAYA AGUILAS * MURCIA
19/09/2020 A013 C.P. DEP. SAN BLAS SOCIAL CLASIF. LA AZOHIA MAZARRON * MURCIA
19/09/2020 A076 C.P. EL BOQUERON SOCIAL CLASIF. TORREVIEJA ZONA LA MATA * ALICANTE
19/09/2020 A065 C.P. EL VERGER SOCIAL CLASIF. DENIA ZONA A * ALICANTE
19/09/2020 A091 C.P. HORADADA SOCIAL CLASIF. SANTA POLA PLAYA TAMARIZ * ALICANTE
19/09/2020 A019 C.P. ORIHUELA SOCIAL CLASIF. TORREVIEJA ZONA B * ALICANTE
19/09/2020 A033 C.P. SAN FRANCISCO DE ASIS SOCIAL CLASIF. AGUA AMARGA PLAYA * ALICANTE
19/09/2020 A024 C.P. SAN VICENTE SOCIAL CLASIF. JAVEA ZONA B * ALICANTE
19/09/2020 A094 C.P. TECNOPESCA REDOVAN SOCIAL CLASIF. GUARDAMAR LA ROQUETA * ALICANTE
25/09/2020 A027 C.P. GRUPO EMPL. TELEFONICA SOCIAL CLASIF. VILLARICOS PLAYA * ALMERIA
25/09/2020 A028 C.P. VIRGEN DEL PILAR SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO. ALICANTE EXTERIOR * ALICANTE
26/09/2020 A005 C.P. BENALUENSE SOCIAL CLASIF. CALPE ZONA B * ALICANTE
26/09/2020 A030 C.P. DEP. CIUDAD DE ASIS SOCIAL CLASIF. ALTEA ZONA A * ALICANTE
26/09/2020 A013 C.P. DEP. SAN BLAS SOCIAL CLASIF. JAVEA ZONA B * ALICANTE
26/09/2020 A050 C.P. DEPORTIVA MITIC-FISH SOCIAL CLASIF. MUCHAVISTA PLAYA * ALICANTE
26/09/2020 A019 C.P. ORIHUELA SOCIAL CLASIF. CASAS VERDES PLAYA AGUILAS * MURCIA
26/09/2020 A037 C.P.DEP.DE DENIA SOCIAL CLASIF. JAVEA ZONA A PUERTO * ALICANTE
26/09/2020 A041 SECCION DEP. PESCA PEGO SOCIAL CLASIF. VERGEL PLAYA * ALICANTE
27/09/2020 V013 C.P. BOCAIRENT SOCIAL CLASIF. BENIARRES MASIA LA FOYA * ALICANTE
27/09/2020 A050 C.P. DEPORTIVA MITIC-FISH SOCIAL CLASIF. DENIA ZONA B PUERTO * ALICANTE
02/10/2020 A027 C.P. GRUPO EMPL. TELEFONICA SOCIAL CLASIF. DENIA ZONA B * ALICANTE
02/10/2020 A028 C.P. VIRGEN DEL PILAR SOCIAL CLASIF. EL CAMPELLO PLAYA * ALICANTE
03/10/2020 A098 C.P. TRESCIENTOS SOCIAL CLASIF. JAVEA ZONA A PUERTO * ALICANTE
03/10/2020 A029 C.P. DEP. CAROLINAS SOCIAL CLASIF. SANTA POLA PLAYA * ALICANTE
03/10/2020 A050 C.P. DEPORTIVA MITIC-FISH SOCIAL CLASIF. ARENALES PLAYA * ALICANTE
03/10/2020 A065 C.P. EL VERGER SOCIAL CLASIF. DENIA ZONA A * ALICANTE
03/10/2020 A024 C.P. SAN VICENTE SOCIAL CLASIF. VILLARICOS PLAYA * ALMERIA
03/10/2020 A094 C.P. TECNOPESCA REDOVAN SOCIAL CLASIF. TORREVIEJA ZONA LA MATA * ALICANTE
04/10/2020 A034 C.P. ALTO-VINALOPO SOCIAL CLASIF. JAVEA ZONA A PUERTO * ALICANTE
04/10/2020 A034 C.P. ALTO-VINALOPO SOCIAL CLASIF. JAVEA ZONA A PUERTO * ALICANTE
10/10/2020 A005 C.P. BENALUENSE SOCIAL CLASIF. VILLARICOS PLAYA * ALMERIA
10/10/2020 A092 C.P.D. DIMAR SOCIAL CLASIF. TORREVIEJA ZONA LA MATA * ALICANTE
10/10/2020 A013 C.P. DEP. SAN BLAS SOCIAL CLASIF. MORAIRA PLAYA * ALICANTE
10/10/2020 A019 C.P. ORIHUELA SOCIAL CLASIF. LA AZOHIA MAZARRON * MURCIA
16/10/2020 A028 C.P. VIRGEN DEL PILAR SOCIAL CLASIF. VILLAJOYOSA ZONA A * ALICANTE
17/10/2020 A014 C.N. MORAIRA SOCIAL CLASIF. MORAIRA LITORAL * ALICANTE
17/10/2020 A005 C.P. BENALUENSE SOCIAL CLASIF. CASAS VERDES PLAYA AGUILAS * MURCIA
17/10/2020 A029 C.P. DEP. CAROLINAS SOCIAL CLASIF. CALA REONA CABO PALOS * MURCIA
17/10/2020 A030 C.P. DEP. CIUDAD DE ASIS SOCIAL CLASIF. JAVEA ZONA A PUERTO * ALICANTE
17/10/2020 A030 C.P. DEP. CIUDAD DE ASIS SOCIAL CLASIF. JAVEA ZONA A * ALICANTE
17/10/2020 A013 C.P. DEP. SAN BLAS SOCIAL CLASIF. EL CAMPELLO PLAYA * ALICANTE
17/10/2020 A050 C.P. DEPORTIVA MITIC-FISH SOCIAL CLASIF. GARRUCHA PLAYA * ALMERIA
17/10/2020 A076 C.P. EL BOQUERON SOCIAL CLASIF. URBANOVA PLAYA * ALICANTE
17/10/2020 A065 C.P. EL VERGER SOCIAL CLASIF. VERGEL PLAYA * ALICANTE
17/10/2020 A091 C.P. HORADADA SOCIAL CLASIF. LA MARINA PLAYA * ALICANTE
17/10/2020 A019 C.P. ORIHUELA SOCIAL CLASIF. TORREVIEJA ZONA B * ALICANTE
17/10/2020 A033 C.P. SAN FRANCISCO DE ASIS SOCIAL CLASIF. VILLARICOS PLAYA * ALMERIA
17/10/2020 A024 C.P. SAN VICENTE SOCIAL CLASIF. DENIA ZONA A * ALICANTE
17/10/2020 M001 C.P. VIRGEN DE AZAHAR SOCIAL CLASIF. GUARDAMAR EL MONCAYO * ALICANTE
17/10/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP SOCIAL CLASIF. BENIARRES MAS DEL MORO * ALICANTE
17/10/2020 A037 C.P.DEP.DE DENIA SOCIAL CLASIF. DENIA ZONA B PUERTO * ALICANTE
18/10/2020 A050 C.P. DEPORTIVA MITIC-FISH SOCIAL CLASIF. DENIA ZONA B PUERTO * ALICANTE
18/10/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP SOCIAL CLASIF. BENIARRES MAS DEL MORO * ALICANTE
18/10/2020 A037 C.P.DEP.DE DENIA SOCIAL CLASIF. DENIA ZONA B PUERTO * ALICANTE
23/10/2020 A027 C.P. GRUPO EMPL. TELEFONICA SOCIAL CLASIF. S. TERREROS TERREROS * ALMERIA
24/10/2020 A092 C.P.D. DIMAR SOCIAL CLASIF. GUARDAMAR EL MONCAYO * ALICANTE
24/10/2020 A030 C.P. DEP. CIUDAD DE ASIS SOCIAL CLASIF. MORAIRA PLAYA * ALICANTE
24/10/2020 A050 C.P. DEPORTIVA MITIC-FISH SOCIAL CLASIF. DENIA ZONA A * ALICANTE
24/10/2020 A019 C.P. ORIHUELA SOCIAL CLASIF. VILLARICOS PLAYA * ALMERIA
25/10/2020 V109 C.P. LA CIGALA PLORONA SOCIAL CLASIF. BENIARRES MASIA LA FOYA * ALICANTE
30/10/2020 A028 C.P. VIRGEN DEL PILAR SOCIAL CLASIF. CABO HUERTAS PLAYA * ALICANTE
31/10/2020 A005 C.P. BENALUENSE SOCIAL CLASIF. DENIA ZONA B PUERTO * ALICANTE
31/10/2020 A005 C.P. BENALUENSE SOCIAL CLASIF. DENIA ZONA B * ALICANTE
31/10/2020 A092 C.P.D. DIMAR SOCIAL CLASIF. GUARDAMAR EL MONCAYO * ALICANTE
31/10/2020 A029 C.P. DEP. CAROLINAS SOCIAL CLASIF. TORREVIEJA ZONA B * ALICANTE
31/10/2020 A013 C.P. DEP. SAN BLAS SOCIAL CLASIF. CASAS VERDES PLAYA AGUILAS * MURCIA
31/10/2020 A050 C.P. DEPORTIVA MITIC-FISH SOCIAL CLASIF. SAN JUAN PLAYA * ALICANTE
31/10/2020 A065 C.P. EL VERGER SOCIAL CLASIF. VERGEL PLAYA * ALICANTE
31/10/2020 A091 C.P. HORADADA SOCIAL CLASIF. P.PEDRUCHO LA MANGA * MURCIA
31/10/2020 A037 C.P.DEP.DE DENIA SOCIAL CLASIF. DENIA ZONA A * ALICANTE
06/11/2020 A027 C.P. GRUPO EMPL. TELEFONICA SOCIAL CLASIF. TORREVIEJA ZONA B * ALICANTE
06/11/2020 A028 C.P. VIRGEN DEL PILAR SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO. ALICANTE EXTERIOR * ALICANTE
07/11/2020 A098 C.P. TRESCIENTOS SOCIAL CLASIF. CALPE ZONA B * ALICANTE
07/11/2020 A029 C.P. DEP. CAROLINAS SOCIAL CLASIF. JAVEA ZONA B * ALICANTE
07/11/2020 A065 C.P. EL VERGER SOCIAL CLASIF. DENIA ZONA A * ALICANTE
07/11/2020 A019 C.P. ORIHUELA SOCIAL CLASIF. MORAIRA PLAYA * ALICANTE
07/11/2020 A033 C.P. SAN FRANCISCO DE ASIS SOCIAL CLASIF. LA AZOHIA MAZARRON * MURCIA
14/11/2020 A005 C.P. BENALUENSE SOCIAL CLASIF. JAVEA ZONA B * ALICANTE
14/11/2020 A030 C.P. DEP. CIUDAD DE ASIS SOCIAL CLASIF. VILLARICOS PLAYA * ALMERIA
14/11/2020 A013 C.P. DEP. SAN BLAS SOCIAL CLASIF. JAVEA ZONA A PUERTO * ALICANTE
14/11/2020 A013 C.P. DEP. SAN BLAS SOCIAL CLASIF. MORAIRA PLAYA * ALICANTE
14/11/2020 A065 C.P. EL VERGER SOCIAL CLASIF. DENIA ZONA A * ALICANTE
14/11/2020 A024 C.P. SAN VICENTE SOCIAL CLASIF. TORREVIEJA ZONA A * ALICANTE
14/11/2020 M001 C.P. VIRGEN DE AZAHAR SOCIAL CLASIF. EL PINET PLAYA * ALICANTE
14/11/2020 A037 C.P.DEP.DE DENIA SOCIAL CLASIF. VERGEL PLAYA * ALICANTE
15/11/2020 A034 C.P. ALTO-VINALOPO SOCIAL CLASIF. LA MARINA PLAYA * ALICANTE
15/11/2020 A028 C.P. VIRGEN DEL PILAR SOCIAL CLASIF. AGUA AMARGA PLAYA * ALICANTE
20/11/2020 A027 C.P. GRUPO EMPL. TELEFONICA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO. ALICANTE INTERIOR * ALICANTE
21/11/2020 A005 C.P. BENALUENSE SOCIAL CLASIF. URBANOVA PLAYA * ALICANTE
21/11/2020 A092 C.P.D. DIMAR SOCIAL CLASIF. LA MARINA PLAYA * ALICANTE
21/11/2020 A029 C.P. DEP. CAROLINAS SOCIAL CLASIF. CABO HUERTAS PLAYA * ALICANTE
21/11/2020 A050 C.P. DEPORTIVA MITIC-FISH SOCIAL CLASIF. SANTA POLA PLAYA * ALICANTE
21/11/2020 A019 C.P. ORIHUELA SOCIAL CLASIF. SAN JOSE PLAYA * ALMERIA
21/11/2020 A033 C.P. SAN FRANCISCO DE ASIS SOCIAL CLASIF. AGUA AMARGA PLAYA * ALICANTE
21/11/2020 A094 C.P. TECNOPESCA REDOVAN SOCIAL CLASIF. SANTA POLA PLAYA LISA * ALICANTE
28/11/2020 A030 C.P. DEP. CIUDAD DE ASIS SOCIAL CLASIF. CALA REONA CABO PALOS * MURCIA
28/11/2020 A091 C.P. HORADADA SOCIAL CLASIF. SANTA POLA PLAYA * ALICANTE
28/11/2020 A024 C.P. SAN VICENTE SOCIAL CLASIF. CABO HUERTAS PLAYA * ALICANTE
28/11/2020 A037 C.P.DEP.DE DENIA SOCIAL CLASIF. DENIA ZONA B PUERTO * ALICANTE
29/11/2020 A037 C.P.DEP.DE DENIA SOCIAL CLASIF. DENIA ZONA B PUERTO * ALICANTE
30/11/2020 A076 C.P. EL BOQUERON SOCIAL CLASIF. TORREVIEJA ZONA B * ALICANTE
05/12/2020 A098 C.P. TRESCIENTOS SOCIAL CLASIF. AGUA AMARGA PLAYA * ALICANTE
05/12/2020 A029 C.P. DEP. CAROLINAS SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALICANTE SAN GABRIEL * ALICANTE
05/12/2020 A030 C.P. DEP. CIUDAD DE ASIS SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO. ALICANTE INTERIOR * ALICANTE
05/12/2020 A033 C.P. SAN FRANCISCO DE ASIS SOCIAL CLASIF. TORREVIEJA ZONA A * ALICANTE
12/12/2020 A091 C.P. HORADADA SOCIAL CLASIF. URBANOVA PLAYA * ALICANTE
12/12/2020 A094 C.P. TECNOPESCA REDOVAN SOCIAL CLASIF. LA MARINA PLAYA * ALICANTE
13/12/2020 A050 C.P. DEPORTIVA MITIC-FISH SOCIAL CLASIF. ARENALES PLAYA * ALICANTE
13/12/2020 A091 C.P. HORADADA SOCIAL CLASIF. GUARDAMAR MIL PALMERAS * ALICANTE
13/12/2020 A019 C.P. ORIHUELA SOCIAL CLASIF. TORREVIEJA ZONA B * ALICANTE
19/12/2020 A076 C.P. EL BOQUERON SOCIAL CLASIF. LA MARINA PLAYA * ALICANTE
19/12/2020 M001 C.P. VIRGEN DE AZAHAR SOCIAL CLASIF. LA MARINA PLAYA * ALICANTE
04/09/2020 A041 SECCION DEP. PESCA PEGO SOCIAL CLASIF. VERGEL PLAYA # ALICANTE
26/01/2020 C021 C.P.D. COSTA BENICASSIM ESPECIAL BENICASSIM PLAYA HELIOPOLIS* CASTELLON
08/02/2020 C019 C.P. EL PESCADOR ESPECIAL PUERTO DE BURRIANA COTO# CASTELLON
09/02/2020 C020 C.P. BLACK BASS CASABLANCA SOCIAL CLASIF. ALMENARA LITORAL* CASTELLON
09/02/2020 C044 C.P.D. ALMENARA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
16/02/2020 C008 C.P. EL GALFI SOCIAL CLASIF. NULES ESTANY DE NULES* CASTELLON
16/02/2020 V060 C.P. PUÇOL SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
22/02/2020 C014 C.P.D. ELS MILLARS SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
22/02/2020 C021 C.P.D. COSTA BENICASSIM SOCIAL CLASIF. BENICASSIM P. TERRERS* CASTELLON
23/02/2020 C020 C.P. BLACK BASS CASABLANCA SOCIAL CLASIF. ALMENARA LITORAL* CASTELLON
23/02/2020 C020 C.P. BLACK BASS CASABLANCA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
29/02/2020 C035 C.P. DEPORTIVA ALCORA SOCIAL CLASIF. BURRIANA PLAYA ARENAL* CASTELLON
29/02/2020 C039 C.P. ESPORTIVA ELS CANONS SOCIAL CLASIF. BENICASSIM PLAYA HELIOPOLIS* CASTELLON
29/02/2020 C000 DELEGACION PROVINCIAL CASTELLÓN PROVINCIAL BURRIANA LITORAL* CASTELLON
01/03/2020 V156 C.P. BASS DUCK SOCIAL CLASIF. REGAJO CAMPILLO Y PRESA* CASTELLON
01/03/2020 C020 C.P. BLACK BASS CASABLANCA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
01/03/2020 C038 C.P. EL GREGAL DE CASTELLO SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO CASTELLON SUBZONA 4* CASTELLON
01/03/2020 V053 C.P. LA SENYERA SOCIAL CLASIF. BURRIANA PLAYA ARENAL* CASTELLON
07/03/2020 C035 C.P. DEPORTIVA ALCORA SOCIAL CLASIF. ALCUDIA DE VEO BENITANDUS* CASTELLON
07/03/2020 C038 C.P. EL GREGAL DE CASTELLO SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
07/03/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP SOCIAL CLASIF. REGAJO CAMPILLO* CASTELLON
07/03/2020 C024 C.P. TORRE DEL REY DE OROPESA SOCIAL CLASIF. OROPESA LAS AMPLARIES* CASTELLON
07/03/2020 C024 C.P. TORRE DEL REY DE OROPESA SOCIAL CLASIF. OROPESA LAS AMPLARIES* CASTELLON
08/03/2020 C008 C.P. EL GALFI SOCIAL CLASIF. NULES ESTANY DE NULES* CASTELLON
08/03/2020 C019 C.P. EL PESCADOR ESPECIAL PUERTO DE BURRIANA COTO* CASTELLON
08/03/2020 C019 C.P. EL PESCADOR ESPECIAL PUERTO DE BURRIANA COTO* CASTELLON
08/03/2020 C005 C.P. L,ESPARRELLO SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
08/03/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP SOCIAL CLASIF. REGAJO CAMPILLO* CASTELLON
08/03/2020 C021 C.P.D. COSTA BENICASSIM SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO CASTELLON SUBZONA 4* CASTELLON
13/03/2020 V137 C.P. RIBERCARP SOCIAL CLASIF. REGAJO PRESA* CASTELLON
14/03/2020 C014 C.P.D. ELS MILLARS SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
14/03/2020 V137 C.P. RIBERCARP SOCIAL CLASIF. REGAJO PRESA* CASTELLON
15/03/2020 V140 C.P. PUNTA DE CAÑA PUERTO SAGUNTO SOCIAL CLASIF. BURRIANA PLAYA * CASTELLON
15/03/2020 V137 C.P. RIBERCARP SOCIAL CLASIF. REGAJO PRESA* CASTELLON
15/03/2020 C044 C.P.D. ALMENARA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
13/06/2020 C035 C.P. DEPORTIVA ALCORA SOCIAL CLASIF. EMBALSE ARENOS ARENOSO* CASTELLON
13/06/2020 C032 C.P. DEPORTIVA BENICARLÓ ESPECIAL PEÑISCOLA P. NORTE PEÑISCOLA* CASTELLON
13/06/2020 C038 C.P. EL GREGAL DE CASTELLO SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO CASTELLON SUBZONA 4* CASTELLON
13/06/2020 C013 C.P. EL MERO SOCIAL CLASIF. BENICARLO ESCOLLERA PUERTO* CASTELLON
13/06/2020 C019 C.P. EL PESCADOR SOCIAL CLASIF. BURRIANA PLAYA* CASTELLON
13/06/2020 C030 C.P. ESPORTIVA ALMASSORA SOCIAL CLASIF. ALMASSORA PLAYA BENAFELI* CASTELLON
13/06/2020 C039 C.P. ESPORTIVA ELS CANONS SOCIAL CLASIF. CASTELLÓN PLAYA GURUGU* CASTELLON
13/06/2020 C005 C.P. L,ESPARRELLO SOCIAL CLASIF. CHILCHES PLAYA* CASTELLON
13/06/2020 C025 C.P. PEÑISCOLA SOCIAL CLASIF. PEÑISCOLA P. NORTE PEÑISCOLA* CASTELLON
13/06/2020 C029 C.P. VINARÓS SOCIAL CLASIF. VINAROZ PLAYA DEL FORTI* CASTELLON
13/06/2020 C044 C.P.D. ALMENARA SOCIAL CLASIF. ALMENARA PLAYA* CASTELLON
13/06/2020 C037 C.P.D. SANT JOAN DE MORO SOCIAL CLASIF. CASTELLÓN PLAYA EL PINAR* CASTELLON
13/06/2020 C045 C.P.E. TORRE BADUM SOCIAL CLASIF. PEÑISCOLA P. NORTE PEÑISCOLA* CASTELLON
14/06/2020 C020 C.P. BLACK BASS CASABLANCA SOCIAL CLASIF. ALMENARA LITORAL* CASTELLON
14/06/2020 C020 C.P. BLACK BASS CASABLANCA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
14/06/2020 C011 C.P. ESPORT PESCADOR SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO CASTELLON SUBZONA 5* CASTELLON
18/06/2020 FEPYC FED. ESPAÑOLA PESCA Y CASTING NACIONAL Z.P.C. PTO CASTELLÓN SUBZONAS 1, 2, 4 Y 5* CASTELLON
19/06/2020 C021 C.P.D. COSTA BENICASSIM SOCIAL CLASIF. BENICASSIM PLAYA HELIOPOLIS* CASTELLON
19/06/2020 FEPYC FED. ESPAÑOLA PESCA Y CASTING NACIONAL Z.P.C. PTO CASTELLÓN SUBZONAS 1, 2, 4 Y 5* CASTELLON
20/06/2020 C020 C.P. BLACK BASS CASABLANCA SOCIAL CLASIF. ALMENARA PLAYA* CASTELLON
20/06/2020 C008 C.P. EL GALFI SOCIAL CLASIF. NULES PLAYA* CASTELLON
20/06/2020 C038 C.P. EL GREGAL DE CASTELLO SOCIAL CLASIF. CASTELLÓN PLAYA EL PINAR* CASTELLON
20/06/2020 C042 C.P.E. BAIX MAESTRAT BENICARLO SOCIAL CLASIF. BENICARLO MAR CHICA* CASTELLON
20/06/2020 C003 C.P. TORREBLANCA ESPECIAL TORREBLANCA CAMPAS* CASTELLON
20/06/2020 C021 C.P.D. COSTA BENICASSIM SOCIAL CLASIF. BENICASSIM P. TERRERS* CASTELLON
20/06/2020 FEPYC FED. ESPAÑOLA PESCA Y CASTING NACIONAL Z.P.C. PTO CASTELLÓN SUBZONAS 1, 2, 4 Y 5* CASTELLON
21/06/2020 C013 C.P. EL MERO SOCIAL CLASIF. BENICARLO ESCOLLERA PUERTO* CASTELLON
21/06/2020 C029 C.P. VINARÓS SOCIAL CLASIF. PUERTO DE VINAROZ DIQUE DE LEVANTE* CASTELLON
21/06/2020 C044 C.P.D. ALMENARA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
21/06/2020 C045 C.P.E. TORRE BADUM SOCIAL CLASIF. PEÑISCOLA ROQUERO* CASTELLON
21/06/2020 FEPYC FED. ESPAÑOLA PESCA Y CASTING NACIONAL Z.P.C. PTO CASTELLÓN SUBZONAS 1, 2, 4 Y 5* CASTELLON
23/06/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP SOCIAL CLASIF. REGAJO CAMPILLO* CASTELLON
24/06/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP SOCIAL CLASIF. REGAJO CAMPILLO* CASTELLON
26/06/2020 C044 C.P.D. ALMENARA SOCIAL CLASIF. ALMENARA PLAYA* CASTELLON
27/06/2020 C036 C.N. VINAROS ESPECIAL VINAROZ LITORAL* CASTELLON
27/06/2020 C038 C.P. EL GREGAL DE CASTELLO SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
27/06/2020 C013 C.P. EL MERO SOCIAL CLASIF. BENICARLO ESCOLLERA PUERTO* CASTELLON
27/06/2020 C011 C.P. ESPORT PESCADOR SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO CASTELLON SUBZONAS 1,2 Y 5* CASTELLON
27/06/2020 C005 C.P. L,ESPARRELLO SOCIAL CLASIF. CHILCHES PLAYA* CASTELLON
27/06/2020 C025 C.P. PEÑISCOLA SOCIAL CLASIF. PEÑISCOLA P. NORTE PEÑISCOLA* CASTELLON
27/06/2020 C021 C.P.D. COSTA BENICASSIM SOCIAL CLASIF. BENICASSIM PLAYA HELIOPOLIS* CASTELLON
27/06/2020 C045 C.P.E. TORRE BADUM SOCIAL CLASIF. PEÑISCOLA P. NORTE PEÑISCOLA* CASTELLON
28/06/2020 C020 C.P. BLACK BASS CASABLANCA SOCIAL CLASIF. ALMENARA LITORAL* CASTELLON
28/06/2020 C020 C.P. BLACK BASS CASABLANCA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
28/06/2020 C008 C.P. EL GALFI SOCIAL CLASIF. ALMASSORA PLAYA BENAFELI* CASTELLON
28/06/2020 C019 C.P. EL PESCADOR ESPECIAL PUERTO DE BURRIANA COTO* CASTELLON
04/07/2020 C020 C.P. BLACK BASS CASABLANCA SOCIAL CLASIF. PUERTO DE BURRIANA COTO* CASTELLON
04/07/2020 C001 C.P. CULTURAL DEPORTIVA ESPECIAL Z.P.C. PTO CASTELLON SUBZONAS 1,2 Y 5* CASTELLON
04/07/2020 C030 C.P. ESPORTIVA ALMASSORA SOCIAL CLASIF. ALMASSORA PLAYA BENAFELI* CASTELLON
04/07/2020 C042 C.P.E. BAIX MAESTRAT BENICARLO SOCIAL CLASIF. BENICARLO MAR CHICA* CASTELLON
04/07/2020 C039 C.P. ESPORTIVA ELS CANONS SOCIAL CLASIF. BENICASSIM PLAYA HELIOPOLIS* CASTELLON
04/07/2020 V144 C.P. LOS PIERDEPLOMOS SOCIAL CLASIF. ALMENARA PLAYA* CASTELLON
04/07/2020 C024 C.P. TORRE DEL REY DE OROPESA SOCIAL CLASIF. OROPESA ROCAS* CASTELLON
04/07/2020 C029 C.P. VINARÓS SOCIAL CLASIF. PUERTO DE VINAROZ DIQUE DE LEVANTE* CASTELLON
05/07/2020 C008 C.P. EL GALFI SOCIAL CLASIF. NULES ESTANY DE NULES* CASTELLON
05/07/2020 C044 C.P.D. ALMENARA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
05/07/2020 C021 C.P.D. COSTA BENICASSIM SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO CASTELLON SUBZONA 4* CASTELLON
10/07/2020 C021 C.P.D. COSTA BENICASSIM SOCIAL CLASIF. BENICASSIM PLAYA HELIOPOLIS* CASTELLON
11/07/2020 C020 C.P. BLACK BASS CASABLANCA SOCIAL CLASIF. REGAJO CAMPILLO Y PRESA* CASTELLON
11/07/2020 C001 C.P. CULTURAL DEPORTIVA SOCIAL CLASIF. ALCOCEBRE PLAYA ROMANA* CASTELLON
11/07/2020 C035 C.P. DEPORTIVA ALCORA SOCIAL CLASIF. ALCORA EMBALSE* CASTELLON
11/07/2020 C032 C.P. DEPORTIVA BENICARLÓ ESPECIAL BENICARLO MAR CHICA* CASTELLON
11/07/2020 C014 C.P.D. ELS MILLARS SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
11/07/2020 C019 C.P. EL PESCADOR SOCIAL CLASIF. PUERTO DE BURRIANA COTO* CASTELLON
11/07/2020 C011 C.P. ESPORT PESCADOR SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO CASTELLON SUBZONAS 1,2 Y 5* CASTELLON
11/07/2020 C042 C.P.E. BAIX MAESTRAT BENICARLO SOCIAL CLASIF. BENICARLO ESCOLLERA PUERTO* CASTELLON
11/07/2020 C005 C.P. L,ESPARRELLO ESPECIAL CHILCHES PLAYA* CASTELLON
11/07/2020 C029 C.P. VINARÓS SOCIAL CLASIF. PUERTO DE VINAROZ DIQUE DE LEVANTE* CASTELLON
11/07/2020 C021 C.P.D. COSTA BENICASSIM SOCIAL CLASIF. BENICASSIM PLAYA EL PINAR* CASTELLON
12/07/2020 C020 C.P. BLACK BASS CASABLANCA SOCIAL CLASIF. ALMENARA LITORAL* CASTELLON
12/07/2020 C008 C.P. EL GALFI ESPECIAL NULES PLAYA* CASTELLON
12/07/2020 C008 C.P. EL GALFI SOCIAL CLASIF. TORREBLANCA PLAYAS* CASTELLON
12/07/2020 C013 C.P. EL MERO SOCIAL CLASIF. BENICARLO ESCOLLERA PUERTO* CASTELLON
12/07/2020 V060 C.P. PUÇOL SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
17/07/2020 C044 C.P.D. ALMENARA SOCIAL CLASIF. ALMENARA PLAYA* CASTELLON
18/07/2020 C020 C.P. BLACK BASS CASABLANCA SOCIAL CLASIF. ALMENARA PLAYA* CASTELLON
18/07/2020 C001 C.P. CULTURAL DEPORTIVA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
18/07/2020 C035 C.P. DEPORTIVA ALCORA SOCIAL CLASIF. CABANES P. TORRE LA SAL* CASTELLON
18/07/2020 C008 C.P. EL GALFI SOCIAL CLASIF. NULES PLAYA* CASTELLON
18/07/2020 C038 C.P. EL GREGAL DE CASTELLO SOCIAL CLASIF. TORREBLANCA PLAYA MON ROSSI* CASTELLON
18/07/2020 C013 C.P. EL MERO SOCIAL CLASIF. BENICARLO MAR CHICA* CASTELLON
18/07/2020 C030 C.P. ESPORTIVA ALMASSORA ESPECIAL ALMASSORA PLAYA BENAFELI* CASTELLON
18/07/2020 C045 C.P.E. TORRE BADUM SOCIAL CLASIF. PEÑISCOLA COSTA SUR* CASTELLON
19/07/2020 C019 C.P. EL PESCADOR SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
19/07/2020 V140 C.P. PUNTA DE CAÑA PUERTO SAGUNTO SOCIAL CLASIF. BURRIANA PLAYA * CASTELLON
19/07/2020 C021 C.P.D. COSTA BENICASSIM SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO CASTELLON SUBZONA 4* CASTELLON
24/07/2020 V113 C.P. CARPVAL SOCIAL CLASIF. REGAJO PRESA* CASTELLON
24/07/2020 C021 C.P.D. COSTA BENICASSIM SOCIAL CLASIF. BENICASSIM PLAYA HELIOPOLIS* CASTELLON
25/07/2020 V113 C.P. CARPVAL SOCIAL CLASIF. REGAJO PRESA* CASTELLON
25/07/2020 C019 C.P. EL PESCADOR ESPECIAL PUERTO DE BURRIANA COTO* CASTELLON
25/07/2020 C019 C.P. EL PESCADOR ESPECIAL PUERTO DE BURRIANA COTO* CASTELLON
25/07/2020 C042 C.P.E. BAIX MAESTRAT BENICARLO SOCIAL CLASIF. BENICARLO ESCOLLERA PUERTO* CASTELLON
25/07/2020 C005 C.P. L,ESPARRELLO ESPECIAL CHILCHES PLAYA* CASTELLON
25/07/2020 C003 C.P. TORREBLANCA ESPECIAL TORREBLANCA CAMPAS* CASTELLON
25/07/2020 C021 C.P.D. COSTA BENICASSIM SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO CASTELLON SUBZONAS 1,2 Y 5* CASTELLON
25/07/2020 C045 C.P.E. TORRE BADUM SOCIAL CLASIF. PEÑISCOLA COSTA SUR* CASTELLON
25/07/2020 C000 DELEGACION PROVINCIAL CASTELLÓN PROVINCIAL ALMASSORA PLAYA BENAFELI* CASTELLON
25/07/2020 C000 DELEGACION PROVINCIAL CASTELLÓN PROVINCIAL MARIA CRISTINA MAS DE LA ISLA* CASTELLON
26/07/2020 C020 C.P. BLACK BASS CASABLANCA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
26/07/2020 V113 C.P. CARPVAL SOCIAL CLASIF. REGAJO PRESA* CASTELLON
26/07/2020 C029 C.P. VINARÓS SOCIAL CLASIF. PUERTO DE VINAROZ DIQUE DE LEVANTE* CASTELLON
26/07/2020 C044 C.P.D. ALMENARA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO CASTELLON SUBZONAS 1,2 Y 5* CASTELLON
01/08/2020 C001 C.P. CULTURAL DEPORTIVA ESPECIAL Z.P.C. PTO CASTELLON SUBZONA 4* CASTELLON
01/08/2020 C001 C.P. CULTURAL DEPORTIVA ESPECIAL Z.P.C. PTO CASTELLON SUBZONAS 1,2 Y 5* CASTELLON
01/08/2020 C035 C.P. DEPORTIVA ALCORA SOCIAL CLASIF. MARIA CRISTINA PRESA* CASTELLON
01/08/2020 C032 C.P. DEPORTIVA BENICARLÓ ESPECIAL BENICARLO MAR CHICA* CASTELLON
01/08/2020 C038 C.P. EL GREGAL DE CASTELLO SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO CASTELLON SUBZONAS 1,2 Y 5* CASTELLON
01/08/2020 C042 C.P.E. BAIX MAESTRAT BENICARLO SOCIAL CLASIF. PEÑISCOLA ROQUERO* CASTELLON
01/08/2020 V140 C.P. PUNTA DE CAÑA PUERTO SAGUNTO SOCIAL CLASIF. ALMENARA PLAYA CASABLANCA * CASTELLON
01/08/2020 C024 C.P. TORRE DEL REY DE OROPESA SOCIAL CLASIF. OROPESA ROCAS* CASTELLON
01/08/2020 C021 C.P.D. COSTA BENICASSIM SOCIAL CLASIF. BENICASSIM PLAYA EL PINAR* CASTELLON
02/08/2020 C044 C.P.D. ALMENARA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
07/08/2020 C044 C.P.D. ALMENARA SOCIAL CLASIF. ALMENARA PLAYA* CASTELLON
07/08/2020 C021 C.P.D. COSTA BENICASSIM SOCIAL CLASIF. BENICASSIM PLAYA HELIOPOLIS* CASTELLON
08/08/2020 C001 C.P. CULTURAL DEPORTIVA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO CASTELLON SUBZONA 4* CASTELLON
08/08/2020 C035 C.P. DEPORTIVA ALCORA SOCIAL CLASIF. ALCORA EMBALSE* CASTELLON
08/08/2020 C019 C.P. EL PESCADOR ESPECIAL PUERTO DE BURRIANA COTO* CASTELLON
08/08/2020 C019 C.P. EL PESCADOR ESPECIAL PUERTO DE BURRIANA COTO* CASTELLON
08/08/2020 C030 C.P. ESPORTIVA ALMASSORA ESPECIAL ALMASSORA PLAYA BENAFELI* CASTELLON
08/08/2020 C042 C.P.E. BAIX MAESTRAT BENICARLO SOCIAL CLASIF. BENICARLO MAR CHICA* CASTELLON
08/08/2020 C003 C.P. TORREBLANCA ESPECIAL TORREBLANCA TRENC-PALOS* CASTELLON
09/08/2020 V133 C.P. EL CEBADOR SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO CASTELLON SUBZONAS 1,2 Y 5* CASTELLON
09/08/2020 C021 C.P.D. COSTA BENICASSIM SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO CASTELLON SUBZONA 4* CASTELLON
09/08/2020 C045 C.P.E. TORRE BADUM SOCIAL CLASIF. PEÑISCOLA COSTA SUR* CASTELLON
15/08/2020 C022 C.N. OROPESA DEL MAR SOCIAL CLASIF. OROPESA LITORAL* CASTELLON
15/08/2020 C001 C.P. CULTURAL DEPORTIVA SOCIAL CLASIF. CASTELLÓN PLAYA EL PINAR* CASTELLON
15/08/2020 C008 C.P. EL GALFI SOCIAL CLASIF. NULES PLAYA* CASTELLON
15/08/2020 C008 C.P. EL GALFI SOCIAL CLASIF. NULES PLAYA* CASTELLON
15/08/2020 C011 C.P. ESPORT PESCADOR SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO CASTELLON SUBZONAS 1,2 Y 5* CASTELLON
16/08/2020 C008 C.P. EL GALFI SOCIAL CLASIF. NULES ESTANY DE NULES* CASTELLON
16/08/2020 C005 C.P. L,ESPARRELLO SOCIAL CLASIF. CHILCHES PLAYA* CASTELLON
16/08/2020 C021 C.P.D. COSTA BENICASSIM SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO CASTELLON SUBZONA 4* CASTELLON
21/08/2020 C044 C.P.D. ALMENARA SOCIAL CLASIF. ALMENARA PLAYA* CASTELLON
21/08/2020 C021 C.P.D. COSTA BENICASSIM SOCIAL CLASIF. BENICASSIM PLAYA HELIOPOLIS* CASTELLON
22/08/2020 C020 C.P. BLACK BASS CASABLANCA ESPECIAL ALMENARA PLAYA* CASTELLON
22/08/2020 C001 C.P. CULTURAL DEPORTIVA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
22/08/2020 C035 C.P. DEPORTIVA ALCORA ESPECIAL MARIA CRISTINA MAS DE LA ISLA* CASTELLON
22/08/2020 C005 C.P. L,ESPARRELLO SOCIAL CLASIF. CHILCHES PLAYA* CASTELLON
22/08/2020 C005 C.P. L,ESPARRELLO SOCIAL CLASIF. CHILCHES PLAYA* CASTELLON
22/08/2020 C021 C.P.D. COSTA BENICASSIM SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO CASTELLON SUBZONA 4* CASTELLON
23/08/2020 C008 C.P. EL GALFI SOCIAL CLASIF. NULES PLAYA* CASTELLON
23/08/2020 V060 C.P. PUÇOL SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO CASTELLON SUBZONAS 1,2 Y 5* CASTELLON
23/08/2020 V140 C.P. PUNTA DE CAÑA PUERTO SAGUNTO SOCIAL CLASIF. BURRIANA PLAYA * CASTELLON
23/08/2020 C029 C.P. VINARÓS SOCIAL CLASIF. PUERTO DE VINAROZ DIQUE DE LEVANTE* CASTELLON
23/08/2020 C045 C.P.E. TORRE BADUM SOCIAL CLASIF. PEÑISCOLA COSTA SUR* CASTELLON
29/08/2020 C001 C.P. CULTURAL DEPORTIVA ESPECIAL CASTELLÓN PLAYA EL PINAR* CASTELLON
29/08/2020 C030 C.P. ESPORTIVA ALMASSORA ESPECIAL ALMASSORA PLAYA BENAFELI* CASTELLON
29/08/2020 C039 C.P. ESPORTIVA ELS CANONS SOCIAL CLASIF. CASTELLÓN CASTELLON
30/08/2020 C020 C.P. BLACK BASS CASABLANCA SOCIAL CLASIF. ALMENARA LITORAL* CASTELLON
30/08/2020 C011 C.P. ESPORT PESCADOR SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO CASTELLON SUBZONA 5* CASTELLON
04/09/2020 C044 C.P.D. ALMENARA SOCIAL CLASIF. ALMENARA PLAYA* CASTELLON
04/09/2020 FPCV FEDERACION PESCA C.V. AUTONOMICO REGAJO CAMPILLO Y PRESA* CASTELLON
05/09/2020 C014 C.P.D. ELS MILLARS SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
05/09/2020 C024 C.P. TORRE DEL REY DE OROPESA SOCIAL CLASIF. OROPESA PLAYA DE LA CONCHA* CASTELLON
05/09/2020 C024 C.P. TORRE DEL REY DE OROPESA SOCIAL CLASIF. OROPESA PLAYA DE LA CONCHA* CASTELLON
05/09/2020 C021 C.P.D. COSTA BENICASSIM SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO CASTELLON SUBZONAS 1,2 Y 5* CASTELLON
05/09/2020 C037 C.P.D. SANT JOAN DE MORO SOCIAL CLASIF. ALMENARA PLAYA* CASTELLON
05/09/2020 FPCV FEDERACION PESCA C.V. AUTONOMICO REGAJO CAMPILLO Y PRESA* CASTELLON
06/09/2020 C008 C.P. EL GALFI SOCIAL CLASIF. NULES PLAYA* CASTELLON
06/09/2020 C008 C.P. EL GALFI SOCIAL CLASIF. NULES PLAYA* CASTELLON
06/09/2020 C013 C.P. EL MERO SOCIAL CLASIF. BENICARLO ESCOLLERA PUERTO* CASTELLON
06/09/2020 V140 C.P. PUNTA DE CAÑA PUERTO SAGUNTO SOCIAL CLASIF. BURRIANA PLAYA * CASTELLON
06/09/2020 C044 C.P.D. ALMENARA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
11/09/2020 V137 C.P. RIBERCARP SOCIAL CLASIF. REGAJO PRESA* CASTELLON
12/09/2020 C035 C.P. DEPORTIVA ALCORA SOCIAL CLASIF. ALCORA LA FOYA* CASTELLON
12/09/2020 C038 C.P. EL GREGAL DE CASTELLO SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO CASTELLON SUBZONA 4* CASTELLON
12/09/2020 C013 C.P. EL MERO SOCIAL CLASIF. PEÑISCOLA ROQUERO* CASTELLON
12/09/2020 V137 C.P. RIBERCARP SOCIAL CLASIF. REGAJO PRESA* CASTELLON
12/09/2020 C003 C.P. TORREBLANCA ESPECIAL TORREBLANCA TRENC-PALOS* CASTELLON
12/09/2020 C029 C.P. VINARÓS SOCIAL CLASIF. VINAROZ PLAYA DEL FORTI* CASTELLON
12/09/2020 C021 C.P.D. COSTA BENICASSIM SOCIAL CLASIF. BENICASSIM PLAYA HELIOPOLIS* CASTELLON
12/09/2020 C045 C.P.E. TORRE BADUM SOCIAL CLASIF. PEÑISCOLA ESPIGON DEL PUERTO* CASTELLON
13/09/2020 C011 C.P. ESPORT PESCADOR SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO CASTELLON SUBZONAS 1,2 Y 5* CASTELLON
13/09/2020 V137 C.P. RIBERCARP SOCIAL CLASIF. REGAJO PRESA* CASTELLON
13/09/2020 C045 C.P.E. TORRE BADUM ESPECIAL PEÑISCOLA PUERTO* CASTELLON
17/09/2020 C020 C.P. BLACK BASS CASABLANCA SOCIAL CLASIF. ALMENARA PLAYA* CASTELLON
19/09/2020 C036 C.N. VINAROS ESPECIAL VINAROZ LITORAL* CASTELLON
19/09/2020 C035 C.P. DEPORTIVA ALCORA SOCIAL CLASIF. BENICASSIM PLAYA TORREON* CASTELLON
19/09/2020 C032 C.P. DEPORTIVA BENICARLÓ ESPECIAL PEÑISCOLA P. NORTE PEÑISCOLA* CASTELLON
19/09/2020 C038 C.P. EL GREGAL DE CASTELLO SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
19/09/2020 C013 C.P. EL MERO SOCIAL CLASIF. BENICARLO ESCOLLERA PUERTO* CASTELLON
19/09/2020 C030 C.P. ESPORTIVA ALMASSORA SOCIAL CLASIF. ALMASSORA PLAYA BENAFELI* CASTELLON
19/09/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP SOCIAL CLASIF. REGAJO PRESA* CASTELLON
19/09/2020 C024 C.P. TORRE DEL REY DE OROPESA ESPECIAL OROPESA ROCAS* CASTELLON
20/09/2020 C020 C.P. BLACK BASS CASABLANCA SOCIAL CLASIF. ALMENARA LITORAL* CASTELLON
20/09/2020 C020 C.P. BLACK BASS CASABLANCA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
20/09/2020 C019 C.P. EL PESCADOR SOCIAL CLASIF. PUERTO DE BURRIANA COTO* CASTELLON
20/09/2020 C019 C.P. EL PESCADOR SOCIAL CLASIF. PUERTO DE BURRIANA COTO* CASTELLON
20/09/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP SOCIAL CLASIF. REGAJO PRESA* CASTELLON
20/09/2020 C029 C.P. VINARÓS SOCIAL CLASIF. PUERTO DE VINAROZ DIQUE DE LEVANTE* CASTELLON
26/09/2020 C020 C.P. BLACK BASS CASABLANCA SOCIAL CLASIF. PUERTO DE BURRIANA COTO* CASTELLON
26/09/2020 C020 C.P. BLACK BASS CASABLANCA SOCIAL CLASIF. PUERTO DE BURRIANA COTO* CASTELLON
26/09/2020 C008 C.P. EL GALFI SOCIAL CLASIF. NULES PLAYA* CASTELLON
26/09/2020 C013 C.P. EL MERO SOCIAL CLASIF. PEÑISCOLA P. NORTE PEÑISCOLA* CASTELLON
26/09/2020 C005 C.P. L,ESPARRELLO SOCIAL CLASIF. CHILCHES PLAYA* CASTELLON
26/09/2020 C025 C.P. PEÑISCOLA SOCIAL CLASIF. PEÑISCOLA COSTA SUR* CASTELLON
26/09/2020 C029 C.P. VINARÓS SOCIAL CLASIF. PEÑISCOLA P. NORTE PEÑISCOLA* CASTELLON
26/09/2020 C021 C.P.D. COSTA BENICASSIM ESPECIAL BENICASSIM PLAYA HELIOPOLIS* CASTELLON
26/09/2020 C045 C.P.E. TORRE BADUM SOCIAL CLASIF. PEÑISCOLA P. NORTE PEÑISCOLA* CASTELLON
26/09/2020 C000 DELEGACION PROVINCIAL CASTELLÓN PROVINCIAL ALCORA LA FOYA* CASTELLON
27/09/2020 C001 C.P. CULTURAL DEPORTIVA ESPECIAL Z.P.C. PTO CASTELLON SUBZONA 4* CASTELLON
27/09/2020 V060 C.P. PUÇOL SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
03/10/2020 C036 C.N. VINAROS ESPECIAL VINAROZ LITORAL* CASTELLON
03/10/2020 C038 C.P. EL GREGAL DE CASTELLO SOCIAL CLASIF. CASTELLÓN PLAYA EL PINAR* CASTELLON
03/10/2020 C019 C.P. EL PESCADOR SOCIAL CLASIF. BURRIANA PLAYA* CASTELLON
03/10/2020 C024 C.P. TORRE DEL REY DE OROPESA ESPECIAL OROPESA ROCAS* CASTELLON
03/10/2020 C003 C.P. TORREBLANCA ESPECIAL TORREBLANCA PLAYA CAMINO TRENCH CASTELLON
03/10/2020 C029 C.P. VINARÓS SOCIAL CLASIF. PUERTO DE VINAROZ DIQUE DE LEVANTE* CASTELLON
03/10/2020 C021 C.P.D. COSTA BENICASSIM SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO CASTELLON SUBZONA 4* CASTELLON
04/10/2020 C008 C.P. EL GALFI SOCIAL CLASIF. ALCOCEBRE PLAYA ROMANA* CASTELLON
04/10/2020 C008 C.P. EL GALFI SOCIAL CLASIF. NULES ESTANY DE NULES* CASTELLON
04/10/2020 C011 C.P. ESPORT PESCADOR SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO CASTELLON SUBZONA 5* CASTELLON
04/10/2020 C011 C.P. ESPORT PESCADOR SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
04/10/2020 C030 C.P. ESPORTIVA ALMASSORA ESPECIAL ALMASSORA PLAYA BENAFELI* CASTELLON
05/10/2020 C005 C.P. L,ESPARRELLO SOCIAL CLASIF. CHILCHES PLAYA* CASTELLON
09/10/2020 C005 C.P. L,ESPARRELLO SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
10/10/2020 C014 C.P.D. ELS MILLARS SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
10/10/2020 C013 C.P. EL MERO SOCIAL CLASIF. BENICARLO ESCOLLERA PUERTO* CASTELLON
11/10/2020 C008 C.P. EL GALFI SOCIAL CLASIF. NULES PLAYA* CASTELLON
11/10/2020 C019 C.P. EL PESCADOR SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
11/10/2020 C011 C.P. ESPORT PESCADOR SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO CASTELLON SUBZONAS 1,2 Y 5* CASTELLON
11/10/2020 C045 C.P.E. TORRE BADUM SOCIAL CLASIF. PEÑISCOLA ROQUERO* CASTELLON
17/10/2020 C001 C.P. CULTURAL DEPORTIVA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO CASTELLON SUBZONAS 1,2 Y 5* CASTELLON
17/10/2020 C032 C.P. DEPORTIVA BENICARLÓ ESPECIAL PEÑISCOLA P. NORTE PEÑISCOLA* CASTELLON
17/10/2020 C008 C.P. EL GALFI SOCIAL CLASIF. CHILCHES PLAYA* CASTELLON
17/10/2020 C013 C.P. EL MERO SOCIAL CLASIF. BENICARLO ESCOLLERA PUERTO* CASTELLON
17/10/2020 C039 C.P. ESPORTIVA ELS CANONS SOCIAL CLASIF. CASTELLÓN PLAYA EL PINAR* CASTELLON
17/10/2020 C005 C.P. L,ESPARRELLO SOCIAL CLASIF. CHILCHES PLAYA* CASTELLON
17/10/2020 C029 C.P. VINARÓS SOCIAL CLASIF. VINAROZ COSTA NORTE Y SUR* CASTELLON
17/10/2020 C021 C.P.D. COSTA BENICASSIM SOCIAL CLASIF. BENICASSIM P. ALMADRABA-VORAMAR-TORREON* CASTELLON
17/10/2020 C045 C.P.E. TORRE BADUM SOCIAL CLASIF. PEÑISCOLA P. NORTE PEÑISCOLA* CASTELLON
18/10/2020 C044 C.P.D. ALMENARA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
24/10/2020 C022 C.N. OROPESA DEL MAR SOCIAL CLASIF. OROPESA LITORAL* CASTELLON
24/10/2020 C035 C.P. DEPORTIVA ALCORA SOCIAL CLASIF. ALCORA EMBALSE* CASTELLON
24/10/2020 C008 C.P. EL GALFI SOCIAL CLASIF. BURRIANA PLAYA ARENAL* CASTELLON
24/10/2020 C038 C.P. EL GREGAL DE CASTELLO SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO CASTELLON SUBZONAS 1,2 Y 5* CASTELLON
24/10/2020 C013 C.P. EL MERO SOCIAL CLASIF. VINAROZ SERVOL-SOL DE RIU* CASTELLON
24/10/2020 C019 C.P. EL PESCADOR SOCIAL CLASIF. NULES PLAYA* CASTELLON
24/10/2020 C021 C.P.D. COSTA BENICASSIM SOCIAL CLASIF. BENICASSIM P. TERRERS* CASTELLON
25/10/2020 C020 C.P. BLACK BASS CASABLANCA SOCIAL CLASIF. ALMENARA LITORAL* CASTELLON
25/10/2020 C020 C.P. BLACK BASS CASABLANCA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
25/10/2020 V140 C.P. PUNTA DE CAÑA PUERTO SAGUNTO SOCIAL CLASIF. BURRIANA PLAYA * CASTELLON
25/10/2020 C045 C.P.E. TORRE BADUM SOCIAL CLASIF. PEÑISCOLA P. NORTE PEÑISCOLA* CASTELLON
31/10/2020 C020 C.P. BLACK BASS CASABLANCA SOCIAL CLASIF. PUERTO DE BURRIANA COTO* CASTELLON
31/10/2020 C001 C.P. CULTURAL DEPORTIVA SOCIAL CLASIF. CASTELLÓN PLAYA EL PINAR* CASTELLON
31/10/2020 C042 C.P.E. BAIX MAESTRAT BENICARLO SOCIAL CLASIF. PEÑISCOLA P. NORTE PEÑISCOLA* CASTELLON
31/10/2020 C039 C.P. ESPORTIVA ELS CANONS SOCIAL CLASIF. BENICASSIM PLAYA HELIOPOLIS* CASTELLON
01/11/2020 C038 C.P. EL GREGAL DE CASTELLO SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO CASTELLON SUBZONA 4* CASTELLON
07/11/2020 C036 C.N. VINAROS ESPECIAL VINAROZ LITORAL* CASTELLON
07/11/2020 C008 C.P. EL GALFI SOCIAL CLASIF. NULES PLAYA* CASTELLON
07/11/2020 C013 C.P. EL MERO SOCIAL CLASIF. BENICARLO ESCOLLERA PUERTO* CASTELLON
07/11/2020 C019 C.P. EL PESCADOR SOCIAL CLASIF. BURRIANA PLAYA* CASTELLON
07/11/2020 C030 C.P. ESPORTIVA ALMASSORA SOCIAL CLASIF. ALMASSORA PLAYA BENAFELI* CASTELLON
07/11/2020 C029 C.P. VINARÓS SOCIAL CLASIF. PUERTO DE VINAROZ DIQUE DE LEVANTE* CASTELLON
08/11/2020 C008 C.P. EL GALFI SOCIAL CLASIF. VINAROZ PLAYA DEL FORTI* CASTELLON
08/11/2020 C011 C.P. ESPORT PESCADOR SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO CASTELLON SUBZONAS 1,2 Y 5* CASTELLON
08/11/2020 C044 C.P.D. ALMENARA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
14/11/2020 C038 C.P. EL GREGAL DE CASTELLO SOCIAL CLASIF. CASTELLÓN PLAYA EL PINAR* CASTELLON
14/11/2020 C039 C.P. ESPORTIVA ELS CANONS SOCIAL CLASIF. BENICASSIM P. ALMADRABA-VORARMAR-TORREÓN* CASTELLON
14/11/2020 C021 C.P.D. COSTA BENICASSIM SOCIAL CLASIF. BENICASSIM PLAYA HELIOPOLIS* CASTELLON
15/11/2020 C020 C.P. BLACK BASS CASABLANCA SOCIAL CLASIF. ALMENARA PLAYA* CASTELLON
15/11/2020 C020 C.P. BLACK BASS CASABLANCA SOCIAL CLASIF. ALMENARA LITORAL* CASTELLON
15/11/2020 C020 C.P. BLACK BASS CASABLANCA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
15/11/2020 C020 C.P. BLACK BASS CASABLANCA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
20/11/2020 V137 C.P. RIBERCARP SOCIAL CLASIF. REGAJO CAMPILLO* CASTELLON
21/11/2020 V137 C.P. RIBERCARP SOCIAL CLASIF. REGAJO CAMPILLO* CASTELLON
21/11/2020 C003 C.P. TORREBLANCA ESPECIAL TORREBLANCA CAMPAS* CASTELLON
22/11/2020 C008 C.P. EL GALFI SOCIAL CLASIF. NULES ESTANY DE NULES* CASTELLON
22/11/2020 C005 C.P. L,ESPARRELLO SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
22/11/2020 V137 C.P. RIBERCARP SOCIAL CLASIF. REGAJO CAMPILLO* CASTELLON
22/11/2020 C021 C.P.D. COSTA BENICASSIM SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO CASTELLON SUBZONA 4* CASTELLON
27/11/2020 V113 C.P. CARPVAL SOCIAL CLASIF. REGAJO PRESA* CASTELLON
28/11/2020 C036 C.N. VINAROS ESPECIAL VINAROZ LITORAL* CASTELLON
28/11/2020 V113 C.P. CARPVAL SOCIAL CLASIF. REGAJO PRESA* CASTELLON
28/11/2020 C014 C.P.D. ELS MILLARS SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
28/11/2020 C021 C.P.D. COSTA BENICASSIM SOCIAL CLASIF. BENICASSIM P. TERRERS* CASTELLON
29/11/2020 V113 C.P. CARPVAL SOCIAL CLASIF. REGAJO PRESA* CASTELLON
29/11/2020 C008 C.P. EL GALFI SOCIAL CLASIF. NULES PLAYA* CASTELLON
29/11/2020 C019 C.P. EL PESCADOR SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
05/12/2020 C036 C.N. VINAROS ESPECIAL VINAROZ LITORAL* CASTELLON
06/12/2020 C008 C.P. EL GALFI SOCIAL CLASIF. NULES PLAYA* CASTELLON
06/12/2020 C042 C.P.E. BAIX MAESTRAT BENICARLO SOCIAL CLASIF. VINAROZ ESCOLLERA* CASTELLON
08/12/2020 C001 C.P. CULTURAL DEPORTIVA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO CASTELLON SUBZONA 4* CASTELLON
12/12/2020 C022 C.N. OROPESA DEL MAR SOCIAL CLASIF. OROPESA LITORAL* CASTELLON
12/12/2020 C001 C.P. CULTURAL DEPORTIVA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
12/12/2020 C030 C.P. ESPORTIVA ALMASSORA SOCIAL CLASIF. ALMASSORA PLAYA BENAFELI* CASTELLON
12/12/2020 C024 C.P. TORRE DEL REY DE OROPESA SOCIAL CLASIF. OROPESA RIO KORAL* CASTELLON
12/12/2020 C024 C.P. TORRE DEL REY DE OROPESA SOCIAL CLASIF. OROPESA RIO KORAL* CASTELLON
12/12/2020 C045 C.P.E. TORRE BADUM SOCIAL CLASIF. PEÑISCOLA ESPIGON DEL PUERTO* CASTELLON
13/12/2020 C020 C.P. BLACK BASS CASABLANCA SOCIAL CLASIF. ALMENARA PLAYA* CASTELLON
13/12/2020 C020 C.P. BLACK BASS CASABLANCA SOCIAL CLASIF. ALMENARA LITORAL* CASTELLON
13/12/2020 C020 C.P. BLACK BASS CASABLANCA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
13/12/2020 C020 C.P. BLACK BASS CASABLANCA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY* CASTELLON
13/12/2020 C038 C.P. EL GREGAL DE CASTELLO SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO CASTELLON SUBZONA 4* CASTELLON
13/12/2020 C013 C.P. EL MERO SOCIAL CLASIF. BENICARLO ESCOLLERA PUERTO* CASTELLON
13/12/2020 C005 C.P. L,ESPARRELLO SOCIAL CLASIF. PUERTO DE BURRIANA COTO* CASTELLON
13/12/2020 C029 C.P. VINARÓS SOCIAL CLASIF. PUERTO DE VINAROZ DIQUE DE LEVANTE* CASTELLON
13/12/2020 C045 C.P.E. TORRE BADUM ESPECIAL PEÑISCOLA PUERTO* CASTELLON
19/12/2020 C036 C.N. VINAROS ESPECIAL VINAROZ LITORAL* CASTELLON
19/12/2020 C001 C.P. CULTURAL DEPORTIVA SOCIAL CLASIF. CASTELLÓN PLAYA EL PINAR* CASTELLON
20/12/2020 C013 C.P. EL MERO SOCIAL CLASIF. BENICARLO ESCOLLERA PUERTO* CASTELLON
20/12/2020 C019 C.P. EL PESCADOR SOCIAL CLASIF. PUERTO DE BURRIANA COTO* CASTELLON
20/12/2020 C045 C.P.E. TORRE BADUM ESPECIAL PEÑISCOLA PUERTO* CASTELLON
14/08/2020 C044 C.P.D. ALMENARA SOCIAL CLASIF. ALMENARA PLAYA # CASTELLON
04/01/2020 V046 R.C.N. VALENCIA ESPECIAL (A) R.C.N. VALENCIA ESCOLLERA SUR * VALENCIA
04/01/2020 V046 R.C.N. VALENCIA ESPECIAL (A) R.C.N. VALENCIA LITORAL * VALENCIA
08/01/2020 A099 C.P. TEULADA-MORAIRA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
11/01/2020 V061 C.P.E. EL BARB SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
11/01/2020 V061 C.P.E. EL BARB SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
12/01/2020 V022 C.P. EL HAM SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
12/01/2020 V028 C.P. GANDIA ESPECIAL (A) Z.P.C. PTO. GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
12/01/2020 V036 C.P. L,ASSUT DE FORTALENY SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
12/01/2020 V036 C.P. L,ASSUT DE FORTALENY SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
15/01/2020 A099 C.P. TEULADA-MORAIRA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B1" * VALENCIA
18/01/2020 C001 C.P. CULTURAL DEPORTIVA SOCIAL CLASIF. MALVARROSA PLAYA * VALENCIA
18/01/2020 V067 C.P. PEÑA LA PALOMINA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
18/01/2020 V067 C.P. PEÑA LA PALOMINA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B3" * VALENCIA
18/01/2020 V102 C.P. POBLA MARINA SOCIAL CLASIF. C.N. POBLA MARINA LITORAL * VALENCIA
18/01/2020 V046 R.C.N. VALENCIA SOCIAL CLASIF. R.C.N. VALENCIA LITORAL * VALENCIA
19/01/2020 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B1" * VALENCIA
19/01/2020 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
19/01/2020 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E1" * VALENCIA
19/01/2020 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
19/01/2020 V017 C.P.E. EL XUQUER SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
19/01/2020 V017 C.P.E. EL XUQUER SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "F1" * VALENCIA
22/01/2020 A099 C.P. TEULADA-MORAIRA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "C" * VALENCIA
25/01/2020 V046 R.C.N. VALENCIA SOCIAL CLASIF. R.C.N. VALENCIA ESCOLLERA SUR * VALENCIA
26/01/2020 V043 C.P. CARCAIXENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
26/01/2020 V020 C.P. EL LLOBARRO SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO SUR * VALENCIA
26/01/2020 V143 C.P. LA MARINA DE VALENCIA SOCIAL CLASIF. R.C.N. VALENCIA LITORAL * VALENCIA
29/01/2020 A099 C.P. TEULADA-MORAIRA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "F1" * VALENCIA
01/02/2020 V159 C.P. A RASSS FISHING TEAM SOCIAL CLASIF. PATACONA PLAYA * VALENCIA
01/02/2020 V061 C.P.E. EL BARB SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
01/02/2020 V061 C.P.E. EL BARB SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B3" * VALENCIA
01/02/2020 C008 C.P. EL GALFI ESPECIAL (A) MALVARROSA PLAYA * VALENCIA
01/02/2020 V046 R.C.N. VALENCIA SOCIAL CLASIF. R.C.N. VALENCIA LITORAL * VALENCIA
02/02/2020 V156 C.P. BASS DUCK SOCIAL CLASIF. BENAGEBER EMBALSE * VALENCIA
02/02/2020 V051 C.P. DEPORTIVA ALBORAYA ESPECIAL (A) Z.P.C. PINEDO SUR * VALENCIA
02/02/2020 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A2" * VALENCIA
02/02/2020 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A3" * VALENCIA
02/02/2020 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
02/02/2020 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "F1" * VALENCIA
02/02/2020 V050 C.P. L,OLLERIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
05/02/2020 A099 C.P. TEULADA-MORAIRA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
07/02/2020 V137 C.P. RIBERCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
08/02/2020 V159 C.P. A RASSS FISHING TEAM SOCIAL CLASIF. PATACONA PLAYA * VALENCIA
08/02/2020 V137 C.P. RIBERCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
08/02/2020 V046 R.C.N. VALENCIA SOCIAL CLASIF. R.C.N. VALENCIA ESCOLLERA SUR * VALENCIA
09/02/2020 V109 C.P. LA CIGALA PLORONA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
09/02/2020 V143 C.P. LA MARINA DE VALENCIA SOCIAL CLASIF. R.C.N. VALENCIA LITORAL * VALENCIA
09/02/2020 V053 C.P. LA SENYERA SOCIAL CLASIF. RIO JUCAR - CULLERA NUEVO EMBARCADERO * VALENCIA
09/02/2020 V137 C.P. RIBERCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
09/02/2020 V139 C.P. VILLALONGA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
09/02/2020 V000 DELEGACION PROVINCIAL VALENCIA PROVINCIAL C.N. POBLA MARINA LITORAL * VALENCIA
09/02/2020 V000 DELEGACION PROVINCIAL VALENCIA PROVINCIAL R.N.C. VALENCIA LITORAL * VALENCIA
12/02/2020 A099 C.P. TEULADA-MORAIRA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
14/02/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. EMBALSE EMBARCADEROS COTO COFRENTES * VALENCIA
15/02/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. EMBALSE EMBARCADEROS COTO COFRENTES * VALENCIA
15/02/2020 V102 C.P. POBLA MARINA SOCIAL CLASIF. C.N. POBLA MARINA LITORAL * VALENCIA
15/02/2020 V046 R.C.N. VALENCIA ESPECIAL (A) R.C.N. VALENCIA LITORAL * VALENCIA
15/02/2020 V046 R.C.N. VALENCIA ESPECIAL (A) R.C.N. VALENCIA ESCOLLERA SUR * VALENCIA
15/02/2020 A041 SECCION DEP. PESCA PEGO SOCIAL CLASIF. OLIVA PLAYA * VALENCIA
16/02/2020 V156 C.P. BASS DUCK SOCIAL CLASIF. ESCALONA EMBALSE * VALENCIA
16/02/2020 V013 C.P. BOCAIRENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
16/02/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. EMBALSE EMBARCADEROS COTO COFRENTES * VALENCIA
16/02/2020 V032 C.P. CANALS SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
16/02/2020 V028 C.P. GANDIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO. GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
16/02/2020 V050 C.P. L,OLLERIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
16/02/2020 V026 C.P. LA PIRANYA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
16/02/2020 A032 C.P. PEÑA CALPE SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
21/02/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. EMBALSE EMBARCADEROS COTO COFRENTES * VALENCIA
22/02/2020 V159 C.P. A RASSS FISHING TEAM SOCIAL CLASIF. PUÇOL Y PUIG PLAYAS * VALENCIA
22/02/2020 V009 C.P. BASS-MANIA TORRENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
22/02/2020 V009 C.P. BASS-MANIA TORRENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "F1" * VALENCIA
22/02/2020 V044 C.P. BENIMODO SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B1" * VALENCIA
22/02/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. EMBALSE EMBARCADEROS COTO COFRENTES * VALENCIA
22/02/2020 V065 C.P. DEPORTIVOS VALENCIA SOCIAL CLASIF. VALENCIA LITORAL * VALENCIA
22/02/2020 V116 C.P. L' ASSUT D' ANTELLA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E1" * VALENCIA
22/02/2020 V116 C.P. L' ASSUT D' ANTELLA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
22/02/2020 V109 C.P. LA CIGALA PLORONA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
22/02/2020 V061 C.P.E. EL BARB SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
22/02/2020 V118 C.P. ESPORTIVA LLUNA DE VALENCIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
22/02/2020 V118 C.P. ESPORTIVA LLUNA DE VALENCIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B3" * VALENCIA
22/02/2020 V046 R.C.N. VALENCIA SOCIAL CLASIF. R.C.N. VALENCIA LITORAL * VALENCIA
23/02/2020 V042 C.P. ALGINET SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B1" * VALENCIA
23/02/2020 V042 C.P. ALGINET SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
23/02/2020 V127 C.P. BENEIXIDA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
23/02/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. EMBALSE EMBARCADEROS COTO COFRENTES * VALENCIA
23/02/2020 V043 C.P. CARCAIXENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
23/02/2020 V051 C.P. DEPORTIVA ALBORAYA SOCIAL CLASIF. ALBORAYA PORT SAPLAYA * VALENCIA
23/02/2020 V020 C.P. EL LLOBARRO SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO SUR * VALENCIA
23/02/2020 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "D1" * VALENCIA
23/02/2020 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "D2" * VALENCIA
23/02/2020 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E1" * VALENCIA
23/02/2020 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
23/02/2020 V048 C.P. LA CALA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "F2" * VALENCIA
23/02/2020 V053 C.P. LA SENYERA SOCIAL CLASIF. PINEDO CANAL DEPURADORA VALENCIA
23/02/2020 V130 C.P. PATOS SANT JOANET SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
23/02/2020 V067 C.P. PEÑA LA PALOMINA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
23/02/2020 V067 C.P. PEÑA LA PALOMINA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "F1" * VALENCIA
23/02/2020 V118 C.P. ESPORTIVA LLUNA DE VALENCIA SOCIAL CLASIF. EL REBOLLAR PISTA CASTING * VALENCIA
29/02/2020 V159 C.P. A RASSS FISHING TEAM SOCIAL CLASIF. MELIANA PLAYA RESACA * VALENCIA
29/02/2020 V009 C.P. BASS-MANIA TORRENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO SUR * VALENCIA
29/02/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. TOUS EMBALSE MILLARES * VALENCIA
29/02/2020 V049 C.P. LA MOLINA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
29/02/2020 V110 C.P. EMPLEADOS FORD SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
29/02/2020 V046 R.C.N. VALENCIA SOCIAL CLASIF. R.C.N. VALENCIA ESCOLLERA SUR * VALENCIA
01/03/2020 V124 C. PESCA Y CASTING CHIVA SOCIAL CLASIF. LORIGUILLA EMBALSE * VALENCIA
01/03/2020 V024 C.P. CARCER SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
01/03/2020 V066 C.P. ENOVA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
01/03/2020 V028 C.P. GANDIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO. GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
01/03/2020 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A3" * VALENCIA
01/03/2020 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B1" * VALENCIA
01/03/2020 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
01/03/2020 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B3" * VALENCIA
01/03/2020 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E1" * VALENCIA
01/03/2020 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
01/03/2020 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
01/03/2020 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "F1" * VALENCIA
01/03/2020 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "F2" * VALENCIA
01/03/2020 V036 C.P. L,ASSUT DE FORTALENY SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "D1" * VALENCIA
01/03/2020 V109 C.P. LA CIGALA PLORONA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A2" * VALENCIA
01/03/2020 V015 C.P. LA MADRILLA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
01/03/2020 V143 C.P. LA MARINA DE VALENCIA SOCIAL CLASIF. R.C.N. VALENCIA LITORAL * VALENCIA
01/03/2020 V053 C.P. LA SENYERA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO SUR * VALENCIA
01/03/2020 V070 C.P. EL SURET D'ALGEMESI SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "D2" * VALENCIA
01/03/2020 V014 C.P. VALENCIA BASS CLUB SOCIAL CLASIF. Z.P.C. CORTES EMBALSE * VALENCIA
04/03/2020 A099 C.P. TEULADA-MORAIRA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A2" * VALENCIA
05/03/2020 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA ESPECIAL INTL. Z.P.C. FORTALENY ZONAS "A, B, C, D, E Y F" * VALENCIA
06/03/2020 V113 C.P. CARPVAL MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
06/03/2020 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA ESPECIAL INTL. Z.P.C. FORTALENY ZONAS "A, B, C, D, E Y F" * VALENCIA
07/03/2020 V159 C.P. A RASSS FISHING TEAM SOCIAL CLASIF. MELIANA / ALBORAYA PLAYA RESACA Y PORTSAPLAYA * VALENCIA
07/03/2020 A053 C.P. BASS ALICANTE SOCIAL CLASIF. TOUS EMBALSE * VALENCIA
07/03/2020 V113 C.P. CARPVAL MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
07/03/2020 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA ESPECIAL INTL. Z.P.C. FORTALENY ZONAS "A, B, C, D, E Y F" * VALENCIA
07/03/2020 V116 C.P. L' ASSUT D' ANTELLA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
07/03/2020 V102 C.P. POBLA MARINA SOCIAL CLASIF. C.N. POBLA MARINA LITORAL * VALENCIA
07/03/2020 V061 C.P.E. EL BARB SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
07/03/2020 V046 R.C.N. VALENCIA SOCIAL CLASIF. R.C.N. VALENCIA LITORAL * VALENCIA
08/03/2020 V042 C.P. ALGINET SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
08/03/2020 V156 C.P. BASS DUCK SOCIAL CLASIF. LORIGUILLA EMBALSE * VALENCIA
08/03/2020 V127 C.P. BENEIXIDA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
08/03/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. Z.P.C. CORTES EMBALSE CEMENTERA * VALENCIA
08/03/2020 V113 C.P. CARPVAL MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
08/03/2020 V028 C.P. GANDIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO. GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
08/03/2020 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA ESPECIAL INTL. Z.P.C. FORTALENY ZONAS "A, B, C, D, E Y F" * VALENCIA
08/03/2020 V038 C.P. L,ANGUILA SOCIAL CLASIF. ALBUFERA PUERTO CATARROJA VALENCIA
08/03/2020 V050 C.P. L,OLLERIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
08/03/2020 V064 C.P. SAFARI ESPECIAL (A) Z.P.C. PINEDO SUR * VALENCIA
11/03/2020 V094 C.P. JUBILADOS Y PENSIONISTAS DE XATIVA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
11/03/2020 V094 C.P. JUBILADOS Y PENSIONISTAS DE XATIVA SOCIAL CLASIF. RIO JUCAR - CULLERA ZONA DEPURADORA * VALENCIA
11/03/2020 A099 C.P. TEULADA-MORAIRA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A3" * VALENCIA
13/03/2020 V113 C.P. CARPVAL MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
13/03/2020 V137 C.P. RIBERCARP SOCIAL CLASIF. ESCALONA EMBALSE * VALENCIA
14/03/2020 V113 C.P. CARPVAL MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
14/03/2020 A050 C.P. DEPORTIVA MITIC-FISH SOCIAL CLASIF. PILES PLAYA * VALENCIA
14/03/2020 V028 C.P. GANDIA ESPECIAL (A) Z.P.C. PTO. GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
14/03/2020 V137 C.P. RIBERCARP SOCIAL CLASIF. ESCALONA EMBALSE * VALENCIA
14/03/2020 V110 C.P. EMPLEADOS FORD SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
14/03/2020 V118 C.P. ESPORTIVA LLUNA DE VALENCIA SOCIAL CLASIF. MALVARROSA PLAYA * VALENCIA
14/03/2020 FPCV FEDERACION PESCA C.V. AUTONOMICO BENAGEBER EMBALSE * VALENCIA
14/03/2020 V046 R.C.N. VALENCIA ESPECIAL (A) R.C.N. VALENCIA ESCOLLERA SUR * VALENCIA
14/03/2020 V046 R.C.N. VALENCIA ESPECIAL (A) R.C.N. VALENCIA LITORAL * VALENCIA
15/03/2020 V024 C.P. CARCER SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
15/03/2020 V113 C.P. CARPVAL MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
15/03/2020 V145 C.P. EL CABUDET DE SUMACARCER SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
15/03/2020 V058 C.P. L,ESCATA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
15/03/2020 V137 C.P. RIBERCARP SOCIAL CLASIF. ESCALONA EMBALSE * VALENCIA
15/03/2020 FPCV FEDERACION PESCA C.V. AUTONOMICO BENAGEBER EMBALSE * VALENCIA
13/06/2020 V002 C.P. ALACUAS SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
13/06/2020 V042 C.P. ALGINET SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO SUR * VALENCIA
13/06/2020 A034 C.P. ALTO-VINALOPO SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
13/06/2020 A053 C.P. BASS ALICANTE MARATON TOUS EMBALSE * VALENCIA
13/06/2020 V113 C.P. CARPVAL MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
13/06/2020 A092 C.P.D. DIMAR SOCIAL CLASIF. OLIVA PLAYA * VALENCIA
13/06/2020 V138 C.P. EL CAMARON L'ELIANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO NORTE * VALENCIA
13/06/2020 V116 C.P. L' ASSUT D' ANTELLA SOCIAL CLASIF. RIO JUCAR - CULLERA NUEVO EMBARCADERO * VALENCIA
13/06/2020 V005 C.P. EL ESPIGO SOCIAL CLASIF. CANET D´EN BERENGUER PLAYA * VALENCIA
13/06/2020 V144 C.P. LOS PIERDEPLOMOS SOCIAL CLASIF. EL PERELLO PLAYA MARENY DE SAN LLORENÇ * VALENCIA
13/06/2020 V061 C.P.E. EL BARB SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
14/06/2020 V124 C. PESCA Y CASTING CHIVA SOCIAL CLASIF. LORIGUILLA EMBALSE * VALENCIA
14/06/2020 V009 C.P. BASS-MANIA TORRENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO NORTE * VALENCIA
14/06/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. Z.P.C. CORTES EMBALSE * VALENCIA
14/06/2020 V113 C.P. CARPVAL MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
14/06/2020 V051 C.P. DEPORTIVA ALBORAYA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
14/06/2020 V051 C.P. DEPORTIVA ALBORAYA SOCIAL CLASIF. RIO JUCAR - CULLERA NUEVO EMBARCADERO * VALENCIA
14/06/2020 V028 C.P. GANDIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO. GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
14/06/2020 V058 C.P. L,ESCATA SOCIAL CLASIF. ALBUFERA PUERTO CATARROJA VALENCIA
14/06/2020 V130 C.P. PATOS SANT JOANET SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
14/06/2020 V140 C.P. PUNTA DE CAÑA PUERTO SAGUNTO SOCIAL CLASIF. QUARTELL LA GOLA * VALENCIA
14/06/2020 V139 C.P. VILLALONGA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
14/06/2020 V118 C.P. ESPORTIVA LLUNA DE VALENCIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO SUR * VALENCIA
19/06/2020 V047 C.P. AESA SOCIAL CLASIF. EL SALER PLAYA SIDI * VALENCIA
19/06/2020 V113 C.P. CARPVAL MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
19/06/2020 FPCV FEDERACION PESCA C.V. AUTONOMICO Z.P.C. FORTALENY ZONAS "E Y F" * VALENCIA
20/06/2020 V002 C.P. ALACUAS SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B3" * VALENCIA
20/06/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. BENAGEBER EMBARCADERO FUENTE MUÑOZ VALENCIA
20/06/2020 V032 C.P. CANALS SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
20/06/2020 V113 C.P. CARPVAL MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
20/06/2020 A065 C.P. EL VERGER SOCIAL CLASIF. OLIVA PLAYA * VALENCIA
20/06/2020 V067 C.P. PEÑA LA PALOMINA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B1" * VALENCIA
20/06/2020 V067 C.P. PEÑA LA PALOMINA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
20/06/2020 V064 C.P. SAFARI SOCIAL CLASIF. MARENYS PLAYA * VALENCIA
20/06/2020 V064 C.P. SAFARI SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO SUR * VALENCIA
20/06/2020 V110 C.P. EMPLEADOS FORD SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
20/06/2020 V118 C.P. ESPORTIVA LLUNA DE VALENCIA ESPECIAL (A) EL REBOLLAR PISTA CASTING * VALENCIA
20/06/2020 FPCV FEDERACION PESCA C.V. AUTONOMICO Z.P.C. FORTALENY ZONAS "E Y F" * VALENCIA
20/06/2020 FPCV FEDERACION PESCA C.V. AUTONOMICO Z.P.C. CORTES EMBALSE * VALENCIA
20/06/2020 V046 R.C.N. VALENCIA SOCIAL CLASIF. R.C.N. VALENCIA ESCOLLERA SUR * VALENCIA
21/06/2020 V013 C.P. BOCAIRENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A2" * VALENCIA
21/06/2020 V013 C.P. BOCAIRENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A3" * VALENCIA
21/06/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. BENAGEBER EMBARCADERO FUENTE MUÑOZ VALENCIA
21/06/2020 V043 C.P. CARCAIXENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO SUR * VALENCIA
21/06/2020 V113 C.P. CARPVAL MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
21/06/2020 V059 C.P. DEP A CAÑA -PTO.SGTO. SOCIAL CLASIF. PUERTO SAGUNTO ESPIGON LEVANTE * VALENCIA
21/06/2020 V038 C.P. L,ANGUILA SOCIAL CLASIF. RIO JUCAR - CULLERA NUEVO EMBARCADERO * VALENCIA
21/06/2020 V025 C.P. LA CARLETENSE SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B3" * VALENCIA
21/06/2020 V109 C.P. LA CIGALA PLORONA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
21/06/2020 V015 C.P. LA MADRILLA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO. GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
21/06/2020 V017 C.P.E. EL XUQUER SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "D1" * VALENCIA
21/06/2020 V017 C.P.E. EL XUQUER SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "D2" * VALENCIA
21/06/2020 FPCV FEDERACION PESCA C.V. AUTONOMICO Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A, B y C" * VALENCIA
21/06/2020 FPCV FEDERACION PESCA C.V. AUTONOMICO Z.P.C. FORTALENY ZONAS "E Y F" * VALENCIA
24/06/2020 V024 C.P. CARCER SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
24/06/2020 V094 C.P. JUBILADOS Y PENSIONISTAS DE XATIVA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
24/06/2020 A099 C.P. TEULADA-MORAIRA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A2" * VALENCIA
25/06/2020 V046 R.C.N. VALENCIA MARATON R.C.N. VALENCIA LITORAL * VALENCIA
26/06/2020 V113 C.P. CARPVAL MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
26/06/2020 V113 C.P. CARPVAL SOCIAL CLASIF. LORIGUILLA EMBALSE * VALENCIA
26/06/2020 V046 R.C.N. VALENCIA MARATON R.C.N. VALENCIA LITORAL * VALENCIA
27/06/2020 V042 C.P. ALGINET SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
27/06/2020 V113 C.P. CARPVAL MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
27/06/2020 V113 C.P. CARPVAL SOCIAL CLASIF. LORIGUILLA EMBALSE * VALENCIA
27/06/2020 V059 C.P. DEP A CAÑA -PTO.SGTO. SOCIAL CLASIF. PUERTO SAGUNTO ESPIGON LEVANTE * VALENCIA
27/06/2020 A076 C.P. EL BOQUERON SOCIAL CLASIF. OLIVA PLAYA * VALENCIA
27/06/2020 V019 C.P. EL CANO SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
27/06/2020 V028 C.P. GANDIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO. GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
27/06/2020 V116 C.P. L' ASSUT D' ANTELLA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
27/06/2020 V050 C.P. L,OLLERIA MARATON Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
27/06/2020 V049 C.P. LA MOLINA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
27/06/2020 V049 C.P. LA MOLINA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
27/06/2020 V102 C.P. POBLA MARINA SOCIAL CLASIF. C.N. POBLA MARINA LITORAL * VALENCIA
27/06/2020 V139 C.P. VILLALONGA SOCIAL CLASIF. OLIVA PLAYA * VALENCIA
27/06/2020 V110 C.P. EMPLEADOS FORD SOCIAL CLASIF. ALBUFERA PUERTO CATARROJA VALENCIA
27/06/2020 V061 C.P.E. EL BARB SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "D1" * VALENCIA
27/06/2020 V061 C.P.E. EL BARB SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "D2" * VALENCIA
27/06/2020 FPCV FEDERACION PESCA C.V. AUTONOMICO Z.P.C. FORTALENY ZONAS "B1, B2 Y B3" * VALENCIA
27/06/2020 V046 R.C.N. VALENCIA MARATON R.C.N. VALENCIA LITORAL * VALENCIA
28/06/2020 V009 C.P. BASS-MANIA TORRENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "D1" * VALENCIA
28/06/2020 V009 C.P. BASS-MANIA TORRENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "D2" * VALENCIA
28/06/2020 V127 C.P. BENEIXIDA SOCIAL CLASIF. RIO JUCAR - CULLERA NUEVO EMBARCADERO * VALENCIA
28/06/2020 V043 C.P. CARCAIXENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
28/06/2020 V043 C.P. CARCAIXENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B3" * VALENCIA
28/06/2020 V024 C.P. CARCER SOCIAL CLASIF. RIO JUCAR - CULLERA ZONA DEPURADORA * VALENCIA
28/06/2020 V113 C.P. CARPVAL MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
28/06/2020 V113 C.P. CARPVAL SOCIAL CLASIF. LORIGUILLA EMBALSE * VALENCIA
28/06/2020 V138 C.P. EL CAMARON L'ELIANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO SUR * VALENCIA
28/06/2020 V022 C.P. EL HAM SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
28/06/2020 V070 C.P. EL SURET D'ALGEMESI SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B1" * VALENCIA
28/06/2020 V038 C.P. L,ANGUILA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
28/06/2020 V050 C.P. L,OLLERIA MARATON Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
28/06/2020 V048 C.P. LA CALA SOCIAL CLASIF. ALBUFERA PUERTO CATARROJA VALENCIA
28/06/2020 V053 C.P. LA SENYERA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "C" * VALENCIA
28/06/2020 A032 C.P. PEÑA CALPE SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
28/06/2020 A082 C.P. SANTA BARBARA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
28/06/2020 V014 C.P. VALENCIA BASS CLUB SOCIAL CLASIF. Z.P.C. CORTES EMBALSE * VALENCIA
28/06/2020 V046 R.C.N. VALENCIA MARATON R.C.N. VALENCIA LITORAL * VALENCIA
29/06/2020 V156 C.P. BASS DUCK SOCIAL CLASIF. TOUS EMBALSE * VALENCIA
03/07/2020 A027 C.P. GRUPO EMPL. TELEFONICA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
03/07/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
04/07/2020 V002 C.P. ALACUAS SOCIAL CLASIF. ALBUFERA PUERTO CATARROJA VALENCIA
04/07/2020 V008 C.P. BASS MASTER ALBERIC MARATON Z.P.C. CORTES EMBALSE * VALENCIA
04/07/2020 V032 C.P. CANALS MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
04/07/2020 V027 C.P. POU CLAR MARATON Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
04/07/2020 V139 C.P. VILLALONGA MARATON BUSEO EMBALSE * VALENCIA
04/07/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
04/07/2020 V118 C.P. ESPORTIVA LLUNA DE VALENCIA SOCIAL CLASIF. CANET D´EN BERENGUER PLAYA * VALENCIA
04/07/2020 V022 C.P. EL HAM MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "B3" # VALENCIA
04/07/2020 V096 C.P. TEAM V96 XATIVA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" # VALENCIA
05/07/2020 V124 C. PESCA Y CASTING CHIVA SOCIAL CLASIF. LORIGUILLA EMBALSE * VALENCIA
05/07/2020 V156 C.P. BASS DUCK SOCIAL CLASIF. CONTRERAS EMBALSE * VALENCIA
05/07/2020 V008 C.P. BASS MASTER ALBERIC MARATON Z.P.C. CORTES EMBALSE * VALENCIA
05/07/2020 V032 C.P. CANALS MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
05/07/2020 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
05/07/2020 V038 C.P. L,ANGUILA SOCIAL CLASIF. ALBUFERA PUERTO CATARROJA VALENCIA
05/07/2020 V038 C.P. L,ANGUILA SOCIAL CLASIF. RIO JUCAR - CULLERA NUEVO EMBARCADERO * VALENCIA
05/07/2020 V050 C.P. L,OLLERIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
05/07/2020 V109 C.P. LA CIGALA PLORONA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B1" * VALENCIA
05/07/2020 V026 C.P. LA PIRANYA SOCIAL CLASIF. RIO JUCAR - CULLERA ZONA DEPURADORA * VALENCIA
05/07/2020 V130 C.P. PATOS SANT JOANET SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
05/07/2020 V027 C.P. POU CLAR MARATON Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
05/07/2020 V060 C.P. PUÇOL SOCIAL CLASIF. PUERTO SAGUNTO PLAYA GRAU VELL * VALENCIA
05/07/2020 V139 C.P. VILLALONGA MARATON BUSEO EMBALSE * VALENCIA
05/07/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
05/07/2020 V017 C.P.E. EL XUQUER SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A2" * VALENCIA
05/07/2020 V017 C.P.E. EL XUQUER SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A3" * VALENCIA
05/07/2020 V118 C.P. ESPORTIVA LLUNA DE VALENCIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO SUR * VALENCIA
05/07/2020 V159 C.P. A RASSS FISHING TEAM SOCIAL CLASIF. MELIANA PLAYA # VALENCIA
05/07/2020 V022 C.P. EL HAM MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "B3" # VALENCIA
08/07/2020 V094 C.P. JUBILADOS Y PENSIONISTAS DE XATIVA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
08/07/2020 A099 C.P. TEULADA-MORAIRA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "F1" * VALENCIA
10/07/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
10/07/2020 V137 C.P. RIBERCARP SOCIAL CLASIF. ESCALONA EMBALSE # VALENCIA
11/07/2020 V042 C.P. ALGINET SOCIAL CLASIF. RIO JUCAR - CULLERA NUEVO EMBARCADERO * VALENCIA
11/07/2020 A034 C.P. ALTO-VINALOPO SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
11/07/2020 V013 C.P. BOCAIRENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
11/07/2020 V059 C.P. DEP A CAÑA -PTO.SGTO. ESPECIAL (A) PUERTO SAGUNTO ESPIGON LEVANTE * VALENCIA
11/07/2020 V019 C.P. EL CANO SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
11/07/2020 V038 C.P. L,ANGUILA MARATON ALBUFERA PUERTO CATARROJA VALENCIA
11/07/2020 V116 C.P. L' ASSUT D' ANTELLA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E1" * VALENCIA
11/07/2020 V116 C.P. L' ASSUT D' ANTELLA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
11/07/2020 V067 C.P. PEÑA LA PALOMINA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
11/07/2020 V067 C.P. PEÑA LA PALOMINA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B3" * VALENCIA
11/07/2020 V064 C.P. SAFARI SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO SUR * VALENCIA
11/07/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
11/07/2020 V061 C.P.E. EL BARB SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A3" * VALENCIA
11/07/2020 V061 C.P.E. EL BARB SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B1" * VALENCIA
11/07/2020 V159 C.P. A RASSS FISHING TEAM SOCIAL CLASIF. MELIANA PLAYA # VALENCIA
11/07/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. Z.P.C. CORTES EMBALSE # VALENCIA
11/07/2020 V137 C.P. RIBERCARP SOCIAL CLASIF. ESCALONA EMBALSE # VALENCIA
12/07/2020 V013 C.P. BOCAIRENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
12/07/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. Z.P.C. CORTES EMBALSE * VALENCIA
12/07/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. EMBALSE EMBARCADEROS COTO COFRENTES * VALENCIA
12/07/2020 V059 C.P. DEP A CAÑA -PTO.SGTO. SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO. SAGUNTO MUELLE LEVANTE * VALENCIA
12/07/2020 V051 C.P. DEPORTIVA ALBORAYA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO SUR * VALENCIA
12/07/2020 V145 C.P. EL CABUDET DE SUMACARCER SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
12/07/2020 V138 C.P. EL CAMARON L'ELIANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
12/07/2020 V028 C.P. GANDIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO. GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
12/07/2020 V038 C.P. L,ANGUILA MARATON ALBUFERA PUERTO CATARROJA VALENCIA
12/07/2020 V058 C.P. L,ESCATA SOCIAL CLASIF. RIO JUCAR - CULLERA NUEVO EMBARCADERO * VALENCIA
12/07/2020 V048 C.P. LA CALA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
12/07/2020 V025 C.P. LA CARLETENSE SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
12/07/2020 V015 C.P. LA MADRILLA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
12/07/2020 V015 C.P. LA MADRILLA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "F1" * VALENCIA
12/07/2020 A032 C.P. PEÑA CALPE SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
12/07/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
12/07/2020 V043 C.P. CARCAIXENT SOCIAL CLASIF. RIO JUCAR - CULLERA ZONA DEPURADORA # VALENCIA
12/07/2020 V137 C.P. RIBERCARP SOCIAL CLASIF. ESCALONA EMBALSE # VALENCIA
13/07/2020 V065 C.P. DEPORTIVOS VALENCIA SOCIAL CLASIF. VALENCIA LITORAL * VALENCIA
17/07/2020 V047 C.P. AESA SOCIAL CLASIF. EL SALER PLAYA SIDI * VALENCIA
17/07/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. EMBALSE EMBARCADEROS COTO COFRENTES * VALENCIA
17/07/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
18/07/2020 A053 C.P. BASS ALICANTE MARATON TOUS EMBALSE * VALENCIA
18/07/2020 V127 C.P. BENEIXIDA MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "E1" * VALENCIA
18/07/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. EMBALSE EMBARCADEROS COTO COFRENTES * VALENCIA
18/07/2020 A050 C.P. DEPORTIVA MITIC-FISH SOCIAL CLASIF. OLIVA PLAYA * VALENCIA
18/07/2020 V070 C.P. EL SURET D'ALGEMESI MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "B1" * VALENCIA
18/07/2020 V070 C.P. EL SURET D'ALGEMESI MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
18/07/2020 V109 C.P. LA CIGALA PLORONA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
18/07/2020 V014 C.P. VALENCIA BASS CLUB MARATON Z.P.C. CORTES EMBALSE * VALENCIA
18/07/2020 V110 C.P. EMPLEADOS FORD SOCIAL CLASIF. ALBUFERA PUERTO CATARROJA VALENCIA
18/07/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
18/07/2020 V118 C.P. ESPORTIVA LLUNA DE VALENCIA MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
18/07/2020 V118 C.P. ESPORTIVA LLUNA DE VALENCIA MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
18/07/2020 V046 R.C.N. VALENCIA SOCIAL CLASIF. R.C.N. VALENCIA LITORAL * VALENCIA
18/07/2020 V058 C.P. L,ESCATA SOCIAL CLASIF. RIO JUCAR - CULLERA NUEVO EMBARCADERO # VALENCIA
19/07/2020 A053 C.P. BASS ALICANTE SOCIAL CLASIF. TOUS EMBALSE * VALENCIA
19/07/2020 V156 C.P. BASS DUCK SOCIAL CLASIF. ESCALONA EMBALSE * VALENCIA
19/07/2020 V127 C.P. BENEIXIDA MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "E1" * VALENCIA
19/07/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. EMBALSE EMBARCADEROS COTO COFRENTES * VALENCIA
19/07/2020 V024 C.P. CARCER SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
19/07/2020 V051 C.P. DEPORTIVA ALBORAYA ESPECIAL (A) Z.P.C. PINEDO SUR * VALENCIA
19/07/2020 V022 C.P. EL HAM SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "F1" * VALENCIA
19/07/2020 V070 C.P. EL SURET D'ALGEMESI MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "B1" * VALENCIA
19/07/2020 V070 C.P. EL SURET D'ALGEMESI MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
19/07/2020 V066 C.P. ENOVA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
19/07/2020 V028 C.P. GANDIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO. GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
19/07/2020 V038 C.P. L,ANGUILA SOCIAL CLASIF. RIO JUCAR - CULLERA NUEVO EMBARCADERO * VALENCIA
19/07/2020 V036 C.P. L,ASSUT DE FORTALENY SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A2" * VALENCIA
19/07/2020 V109 C.P. LA CIGALA PLORONA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
19/07/2020 V014 C.P. VALENCIA BASS CLUB MARATON Z.P.C. CORTES EMBALSE * VALENCIA
19/07/2020 V139 C.P. VILLALONGA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
19/07/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
19/07/2020 V118 C.P. ESPORTIVA LLUNA DE VALENCIA MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
19/07/2020 V118 C.P. ESPORTIVA LLUNA DE VALENCIA MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
22/07/2020 V094 C.P. JUBILADOS Y PENSIONISTAS DE XATIVA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
22/07/2020 A099 C.P. TEULADA-MORAIRA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A3" * VALENCIA
24/07/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. EMBALSE EMBARCADEROS COTO COFRENTES * VALENCIA
24/07/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
25/07/2020 V042 C.P. ALGINET MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "B1" * VALENCIA
25/07/2020 V042 C.P. ALGINET MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
25/07/2020 V009 C.P. BASS-MANIA TORRENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
25/07/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. EMBALSE EMBARCADEROS COTO COFRENTES * VALENCIA
25/07/2020 V028 C.P. GANDIA ESPECIAL (A) Z.P.C. PTO. GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
25/07/2020 V116 C.P. L' ASSUT D' ANTELLA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
25/07/2020 V049 C.P. LA MOLINA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
25/07/2020 V102 C.P. POBLA MARINA SOCIAL CLASIF. C.N. POBLA MARINA LITORAL * VALENCIA
25/07/2020 V126 CLUB DE PESCA SETABENSE SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
25/07/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
25/07/2020 V000 DELEGACION PROVINCIAL VALENCIA AUTONOMICO PATACONA Y MALVARROSA PLAYA * VALENCIA
25/07/2020 V046 R.C.N. VALENCIA ESPECIAL (A) R.C.N. VALENCIA LITORAL * VALENCIA
25/07/2020 V159 C.P. A RASSS FISHING TEAM SOCIAL CLASIF. MELIANA PLAYA # VALENCIA
25/07/2020 V006 C.P. FERROVIARIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E1" # VALENCIA
26/07/2020 V042 C.P. ALGINET MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "B1" * VALENCIA
26/07/2020 V042 C.P. ALGINET MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
26/07/2020 V008 C.P. BASS MASTER ALBERIC SOCIAL CLASIF. TOUS EMBALSE * VALENCIA
26/07/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. EMBALSE EMBARCADEROS COTO COFRENTES * VALENCIA
26/07/2020 V032 C.P. CANALS SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
26/07/2020 V043 C.P. CARCAIXENT SOCIAL CLASIF. RIO JUCAR - CULLERA ZONA DEPURADORA * VALENCIA
26/07/2020 V051 C.P. DEPORTIVA ALBORAYA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO SUR * VALENCIA
26/07/2020 V050 C.P. L,OLLERIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
26/07/2020 V026 C.P. LA PIRANYA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
26/07/2020 V130 C.P. PATOS SANT JOANET SOCIAL CLASIF. RIO JUCAR - CULLERA NUEVO EMBARCADERO * VALENCIA
26/07/2020 V140 C.P. PUNTA DE CAÑA PUERTO SAGUNTO SOCIAL CLASIF. QUARTELL LA GOLA * VALENCIA
26/07/2020 V064 C.P. SAFARI SOCIAL CLASIF. ALBUFERA PUERTO CATARROJA VALENCIA
26/07/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
26/07/2020 V017 C.P.E. EL XUQUER SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
26/07/2020 V017 C.P.E. EL XUQUER SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
26/07/2020 V053 C.P. LA SENYERA SOCIAL CLASIF. EMBALSE BELLUS ZONA LIBRE # VALENCIA
29/07/2020 A099 C.P. TEULADA-MORAIRA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B3" * VALENCIA
01/08/2020 A034 C.P. ALTO-VINALOPO MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "E1" * VALENCIA
01/08/2020 V050 C.P. L,OLLERIA MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
01/08/2020 V067 C.P. PEÑA LA PALOMINA MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "D1" * VALENCIA
01/08/2020 V067 C.P. PEÑA LA PALOMINA MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "D2" * VALENCIA
01/08/2020 FPCV FEDERACION PESCA C.V. AUTONOMICO Z.P.C. CORTES EMBALSE * VALENCIA
01/08/2020 V019 C.P. EL CANO MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" # VALENCIA
02/08/2020 A034 C.P. ALTO-VINALOPO MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "E1" * VALENCIA
02/08/2020 V032 C.P. CANALS SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO. GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
02/08/2020 V051 C.P. DEPORTIVA ALBORAYA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
02/08/2020 V051 C.P. DEPORTIVA ALBORAYA SOCIAL CLASIF. ALBUFERA PUERTO CATARROJA VALENCIA
02/08/2020 V022 C.P. EL HAM SOCIAL CLASIF. RIO JUCAR - CULLERA NUEVO EMBARCADERO * VALENCIA
02/08/2020 V038 C.P. L,ANGUILA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
02/08/2020 V036 C.P. L,ASSUT DE FORTALENY SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
02/08/2020 V036 C.P. L,ASSUT DE FORTALENY SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "F1" * VALENCIA
02/08/2020 V050 C.P. L,OLLERIA MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
02/08/2020 V015 C.P. LA MADRILLA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
02/08/2020 V067 C.P. PEÑA LA PALOMINA MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "D1" * VALENCIA
02/08/2020 V067 C.P. PEÑA LA PALOMINA MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "D2" * VALENCIA
02/08/2020 V019 C.P. EL CANO MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" # VALENCIA
07/08/2020 A041 SECCION DEP. PESCA PEGO SOCIAL CLASIF. OLIVA PLAYA * VALENCIA
08/08/2020 A034 C.P. ALTO-VINALOPO SOCIAL CLASIF. PINEDO PLAYA * VALENCIA
08/08/2020 V044 C.P. BENIMODO MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
08/08/2020 V044 C.P. BENIMODO MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
08/08/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. EMBALSE EMBARCADEROS COTO COFRENTES * VALENCIA
08/08/2020 V019 C.P. EL CANO SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
08/08/2020 V116 C.P. L' ASSUT D' ANTELLA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B1" * VALENCIA
08/08/2020 V116 C.P. L' ASSUT D' ANTELLA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
08/08/2020 V130 C.P. PATOS SANT JOANET MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "B3" * VALENCIA
09/08/2020 V042 C.P. ALGINET SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO SUR * VALENCIA
09/08/2020 V127 C.P. BENEIXIDA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
09/08/2020 V044 C.P. BENIMODO MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
09/08/2020 V044 C.P. BENIMODO MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
09/08/2020 V032 C.P. CANALS SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A3" * VALENCIA
09/08/2020 V043 C.P. CARCAIXENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "D1" * VALENCIA
09/08/2020 V024 C.P. CARCER SOCIAL CLASIF. RIO JUCAR - CULLERA NUEVO EMBARCADERO * VALENCIA
09/08/2020 V059 C.P. DEP A CAÑA -PTO.SGTO. ESPECIAL (A) Z.P.C. PTO. SAGUNTO MUELLE LEVANTE * VALENCIA
09/08/2020 V028 C.P. GANDIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO. GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
09/08/2020 V109 C.P. LA CIGALA PLORONA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
09/08/2020 V026 C.P. LA PIRANYA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E1" * VALENCIA
09/08/2020 V130 C.P. PATOS SANT JOANET SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
09/08/2020 V130 C.P. PATOS SANT JOANET MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "B3" * VALENCIA
09/08/2020 V027 C.P. POU CLAR ESPECIAL (A) Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
12/08/2020 V094 C.P. JUBILADOS Y PENSIONISTAS DE XATIVA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
15/08/2020 V058 C.P. L,ESCATA SOCIAL CLASIF. ALBUFERA PUERTO CATARROJA VALENCIA
16/08/2020 V043 C.P. CARCAIXENT SOCIAL CLASIF. ALBUFERA PUERTO CATARROJA VALENCIA
16/08/2020 V066 C.P. ENOVA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO. GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
16/08/2020 V036 C.P. L,ASSUT DE FORTALENY SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
16/08/2020 V036 C.P. L,ASSUT DE FORTALENY SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
16/08/2020 V050 C.P. L,OLLERIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
21/08/2020 A041 SECCION DEP. PESCA PEGO SOCIAL CLASIF. OLIVA PLAYA # VALENCIA
22/08/2020 A034 C.P. ALTO-VINALOPO MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
22/08/2020 V116 C.P. L' ASSUT D' ANTELLA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A3" * VALENCIA
22/08/2020 V116 C.P. L' ASSUT D' ANTELLA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B1" * VALENCIA
22/08/2020 V050 C.P. L,OLLERIA MARATON MARENYS PLAYA * VALENCIA
22/08/2020 V048 C.P. LA CALA MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "F1" * VALENCIA
22/08/2020 V026 C.P. LA PIRANYA MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "B3" * VALENCIA
22/08/2020 V102 C.P. POBLA MARINA SOCIAL CLASIF. C.N. POBLA MARINA LITORAL * VALENCIA
22/08/2020 V156 C.P. BASS DUCK MARATON BENAGEBER EMBALSE # VALENCIA
23/08/2020 A034 C.P. ALTO-VINALOPO MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
23/08/2020 V024 C.P. CARCER SOCIAL CLASIF. RIO JUCAR - CULLERA NUEVO EMBARCADERO * VALENCIA
23/08/2020 V019 C.P. EL CANO SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
23/08/2020 V050 C.P. L,OLLERIA MARATON MARENYS PLAYA * VALENCIA
23/08/2020 V048 C.P. LA CALA MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "F1" * VALENCIA
23/08/2020 V109 C.P. LA CIGALA PLORONA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
23/08/2020 V026 C.P. LA PIRANYA MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "B3" * VALENCIA
23/08/2020 V017 C.P.E. EL XUQUER SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B1" * VALENCIA
23/08/2020 V017 C.P.E. EL XUQUER SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
23/08/2020 V156 C.P. BASS DUCK MARATON BENAGEBER EMBALSE # VALENCIA
29/08/2020 V159 C.P. A RASSS FISHING TEAM SOCIAL CLASIF. EL PERELLO PLAYA * VALENCIA
29/08/2020 V042 C.P. ALGINET SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
29/08/2020 V042 C.P. ALGINET SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
29/08/2020 V156 C.P. BASS DUCK MARATON BENAGEBER EMBALSE * VALENCIA
29/08/2020 V028 C.P. GANDIA ESPECIAL (A) Z.P.C. PTO. GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
29/08/2020 V067 C.P. PEÑA LA PALOMINA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
29/08/2020 V067 C.P. PEÑA LA PALOMINA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B3" * VALENCIA
30/08/2020 V156 C.P. BASS DUCK MARATON BENAGEBER EMBALSE * VALENCIA
30/08/2020 V032 C.P. CANALS SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
30/08/2020 V043 C.P. CARCAIXENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
30/08/2020 V043 C.P. CARCAIXENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B3" * VALENCIA
30/08/2020 V024 C.P. CARCER SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
30/08/2020 V051 C.P. DEPORTIVA ALBORAYA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO SUR * VALENCIA
30/08/2020 V028 C.P. GANDIA ESPECIAL (A) Z.P.C. PTO. GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
30/08/2020 V130 C.P. PATOS SANT JOANET SOCIAL CLASIF. RIO JUCAR - CULLERA NUEVO EMBARCADERO * VALENCIA
30/08/2020 V139 C.P. VILLALONGA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
31/08/2020 FEPYC FED. ESPAÑOLA PESCA Y CASTING OPEN NNAL. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A, B Y C" * VALENCIA
01/09/2020 FEPYC FED. ESPAÑOLA PESCA Y CASTING OPEN NNAL. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A, B Y C" * VALENCIA
02/09/2020 FEPYC FED. ESPAÑOLA PESCA Y CASTING OPEN NNAL. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A, B Y C" * VALENCIA
03/09/2020 FEPYC FED. ESPAÑOLA PESCA Y CASTING OPEN NNAL. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A, B Y C" * VALENCIA
04/09/2020 V047 C.P. AESA SOCIAL CLASIF. EL SALER PLAYA SIDI * VALENCIA
04/09/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
04/09/2020 FEPYC FED. ESPAÑOLA PESCA Y CASTING OPEN NNAL. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A, B Y C" * VALENCIA
05/09/2020 V006 C.P. FERROVIARIA SOCIAL CLASIF. EL PERELLO PLAYA DEL POUET * VALENCIA
05/09/2020 V110 C.P. EMPLEADOS FORD SOCIAL CLASIF. ALBUFERA PUERTO CATARROJA VALENCIA
05/09/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
05/09/2020 V061 C.P.E. EL BARB SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "D1" * VALENCIA
05/09/2020 V061 C.P.E. EL BARB SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "D2" * VALENCIA
05/09/2020 FEPYC FED. ESPAÑOLA PESCA Y CASTING OPEN NNAL. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A, B Y C" * VALENCIA
05/09/2020 V159 C.P. A RASSS FISHING TEAM SOCIAL CLASIF. CANET D´EN BERENGUER PLAYA # VALENCIA
06/09/2020 V124 C. PESCA Y CASTING CHIVA SOCIAL CLASIF. LORIGUILLA EMBALSE * VALENCIA
06/09/2020 V009 C.P. BASS-MANIA TORRENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO SUR * VALENCIA
06/09/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. COTO COFRENTES * VALENCIA
06/09/2020 V051 C.P. DEPORTIVA ALBORAYA SOCIAL CLASIF. RIO JUCAR - CULLERA NUEVO EMBARCADERO * VALENCIA
06/09/2020 V019 C.P. EL CANO SOCIAL CLASIF. ALBUFERA PUERTO CATARROJA VALENCIA
06/09/2020 V022 C.P. EL HAM SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E1" * VALENCIA
06/09/2020 V070 C.P. EL SURET D'ALGEMESI SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "D1" * VALENCIA
06/09/2020 V028 C.P. GANDIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO. GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
06/09/2020 V038 C.P. L,ANGUILA SOCIAL CLASIF. R.C.N. VALENCIA ESCOLLERA SUR * VALENCIA
06/09/2020 V015 C.P. LA MADRILLA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "F1" * VALENCIA
06/09/2020 V015 C.P. LA MADRILLA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "F2" * VALENCIA
06/09/2020 V143 C.P. LA MARINA DE VALENCIA SOCIAL CLASIF. R.C.N. VALENCIA LITORAL * VALENCIA
06/09/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
06/09/2020 FPCV FEDERACION PESCA C.V. AUTONOMICO TOUS EMBALSE * VALENCIA
06/09/2020 FEPYC FED. ESPAÑOLA PESCA Y CASTING OPEN NNAL. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A, B Y C" * VALENCIA
09/09/2020 V094 C.P. JUBILADOS Y PENSIONISTAS DE XATIVA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
11/09/2020 V047 C.P. AESA SOCIAL CLASIF. EL SALER PLAYA SIDI * VALENCIA
11/09/2020 V113 C.P. CARPVAL SOCIAL CLASIF. BUSEO EMBALSE * VALENCIA
11/09/2020 A027 C.P. GRUPO EMPL. TELEFONICA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
11/09/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
11/09/2020 FPCV FEDERACION PESCA C.V. AUTONOMICO EL PERELLO PLAYA * VALENCIA
12/09/2020 A098 C.P. TRESCIENTOS SOCIAL CLASIF. CULLERA PLAYA DOSEL * VALENCIA
12/09/2020 A053 C.P. BASS ALICANTE SOCIAL CLASIF. Z.P.C. CORTES EMBALSE * VALENCIA
12/09/2020 V009 C.P. BASS-MANIA TORRENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
12/09/2020 V009 C.P. BASS-MANIA TORRENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "F1" * VALENCIA
12/09/2020 V044 C.P. BENIMODO SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
12/09/2020 V044 C.P. BENIMODO SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B3" * VALENCIA
12/09/2020 V113 C.P. CARPVAL SOCIAL CLASIF. BUSEO EMBALSE * VALENCIA
12/09/2020 V059 C.P. DEP A CAÑA -PTO.SGTO. ESPECIAL (A) PUERTO SAGUNTO MUELLE SUR * VALENCIA
12/09/2020 V065 C.P. DEPORTIVOS VALENCIA SOCIAL CLASIF. VALENCIA LITORAL * VALENCIA
12/09/2020 V038 C.P. L,ANGUILA MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "D1" * VALENCIA
12/09/2020 V116 C.P. L' ASSUT D' ANTELLA SOCIAL CLASIF. RIO JUCAR - CULLERA NUEVO EMBARCADERO * VALENCIA
12/09/2020 V109 C.P. LA CIGALA PLORONA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
12/09/2020 V049 C.P. LA MOLINA SOCIAL CLASIF. ALBUFERA PUERTO CATARROJA VALENCIA
12/09/2020 V067 C.P. PEÑA LA PALOMINA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A2" * VALENCIA
12/09/2020 V067 C.P. PEÑA LA PALOMINA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A3" * VALENCIA
12/09/2020 V139 C.P. VILLALONGA SOCIAL CLASIF. DAIMUZ PLAYA DE DAIMUZ * VALENCIA
12/09/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
12/09/2020 V118 C.P. ESPORTIVA LLUNA DE VALENCIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E1" * VALENCIA
12/09/2020 V118 C.P. ESPORTIVA LLUNA DE VALENCIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
12/09/2020 FPCV FEDERACION PESCA C.V. AUTONOMICO EL PERELLO PLAYA * VALENCIA
12/09/2020 V046 R.C.N. VALENCIA SOCIAL CLASIF. R.C.N. VALENCIA ESCOLLERA SUR * VALENCIA
13/09/2020 V042 C.P. ALGINET SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
13/09/2020 V156 C.P. BASS DUCK SOCIAL CLASIF. CONTRERAS EMBALSE * VALENCIA
13/09/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. Z.P.C. CORTES EMBALSE CEMENTERA * VALENCIA
13/09/2020 V032 C.P. CANALS SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
13/09/2020 V032 C.P. CANALS SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B3" * VALENCIA
13/09/2020 V043 C.P. CARCAIXENT SOCIAL CLASIF. PINEDO CANAL DEPURADORA VALENCIA
13/09/2020 V113 C.P. CARPVAL SOCIAL CLASIF. BUSEO EMBALSE * VALENCIA
13/09/2020 V059 C.P. DEP A CAÑA -PTO.SGTO. SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO. SAGUNTO MUELLE LEVANTE * VALENCIA
13/09/2020 V051 C.P. DEPORTIVA ALBORAYA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
13/09/2020 V028 C.P. GANDIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO. GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
13/09/2020 V038 C.P. L,ANGUILA MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "D1" * VALENCIA
13/09/2020 V036 C.P. L,ASSUT DE FORTALENY SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A3" * VALENCIA
13/09/2020 V048 C.P. LA CALA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "F2" * VALENCIA
13/09/2020 V026 C.P. LA PIRANYA SOCIAL CLASIF. RIO JUCAR - CULLERA NUEVO EMBARCADERO * VALENCIA
13/09/2020 V130 C.P. PATOS SANT JOANET SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E1" * VALENCIA
13/09/2020 V130 C.P. PATOS SANT JOANET SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
13/09/2020 V130 C.P. PATOS SANT JOANET SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
13/09/2020 V130 C.P. PATOS SANT JOANET SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "F1" * VALENCIA
13/09/2020 V027 C.P. POU CLAR SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
13/09/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
13/09/2020 V118 C.P. ESPORTIVA LLUNA DE VALENCIA SOCIAL CLASIF. EL REBOLLAR PISTA CASTING * VALENCIA
16/09/2020 A099 C.P. TEULADA-MORAIRA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
18/09/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. EMBALSE EMBARCADEROS COTO COFRENTES * VALENCIA
18/09/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
19/09/2020 A034 C.P. ALTO-VINALOPO SOCIAL CLASIF. CULLERA PLAYA DOSEL * VALENCIA
19/09/2020 V156 C.P. BASS DUCK ESPECIAL (A) BENAGEBER EMBALSE * VALENCIA
19/09/2020 C020 C.P. BLACK BASS CASABLANCA SOCIAL CLASIF. CANET D´EN BERENGUER PLAYA * VALENCIA
19/09/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. EMBALSE EMBARCADEROS COTO COFRENTES * VALENCIA
19/09/2020 V059 C.P. DEP A CAÑA -PTO.SGTO. SOCIAL CLASIF. PUERTO SAGUNTO ESPIGON LEVANTE * VALENCIA
19/09/2020 A050 C.P. DEPORTIVA MITIC-FISH SOCIAL CLASIF. MALVARROSA PLAYA * VALENCIA
19/09/2020 V066 C.P. ENOVA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
19/09/2020 V005 C.P. EL ESPIGO SOCIAL CLASIF. EL PUIG PLAYA * VALENCIA
19/09/2020 V064 C.P. SAFARI SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO NORTE * VALENCIA
19/09/2020 A082 C.P. SANTA BARBARA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
19/09/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
19/09/2020 V061 C.P.E. EL BARB SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
19/09/2020 FPCV FEDERACION PESCA C.V. AUTONOMICO Z.P.C. FORTALENY ZONAS "E Y F" * VALENCIA
19/09/2020 V046 R.C.N. VALENCIA SOCIAL CLASIF. R.C.N. VALENCIA ESCOLLERA SUR * VALENCIA
20/09/2020 V042 C.P. ALGINET SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
20/09/2020 V156 C.P. BASS DUCK ESPECIAL (A) BENAGEBER EMBALSE * VALENCIA
20/09/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. EMBALSE EMBARCADEROS COTO COFRENTES * VALENCIA
20/09/2020 V043 C.P. CARCAIXENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
20/09/2020 V043 C.P. CARCAIXENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B3" * VALENCIA
20/09/2020 V145 C.P. EL CABUDET DE SUMACARCER SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
27/09/2020 V019 C.P. EL CANO SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO. GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
20/09/2020 V091 C.P. ELS AMICS DE BURJASSOT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO SUR * VALENCIA
20/09/2020 V058 C.P. L,ESCATA SOCIAL CLASIF. RIO JUCAR - CULLERA NUEVO EMBARCADERO * VALENCIA
20/09/2020 V053 C.P. LA SENYERA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO NORTE * VALENCIA
20/09/2020 A032 C.P. PEÑA CALPE SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
20/09/2020 V014 C.P. VALENCIA BASS CLUB SOCIAL CLASIF. TOUS EMBALSE * VALENCIA
20/09/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
20/09/2020 FPCV FEDERACION PESCA C.V. AUTONOMICO Z.P.C. FORTALENY ZONAS "E Y F" * VALENCIA
23/09/2020 V094 C.P. JUBILADOS Y PENSIONISTAS DE XATIVA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
23/09/2020 A099 C.P. TEULADA-MORAIRA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B1" * VALENCIA
25/09/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. EMBALSE EMBARCADEROS COTO COFRENTES * VALENCIA
25/09/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
26/09/2020 V159 C.P. A RASSS FISHING TEAM SOCIAL CLASIF. MALVARROSA PLAYA * VALENCIA
26/09/2020 V047 C.P. AESA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
26/09/2020 V156 C.P. BASS DUCK MARATON BENAGEBER EMBALSE * VALENCIA
26/09/2020 V008 C.P. BASS MASTER ALBERIC MARATON Z.P.C. CORTES EMBALSE * VALENCIA
26/09/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. EMBALSE EMBARCADEROS COTO COFRENTES * VALENCIA
26/09/2020 V032 C.P. CANALS SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
26/09/2020 V065 C.P. DEPORTIVOS VALENCIA SOCIAL CLASIF. MELIANA PLAYA * VALENCIA
27/09/2020 V038 C.P. L,ANGUILA SOCIAL CLASIF. EL SALER PLAYA SIDI * VALENCIA
26/09/2020 V116 C.P. L' ASSUT D' ANTELLA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
26/09/2020 V144 C.P. LOS PIERDEPLOMOS SOCIAL CLASIF. EL PERELLONET PLAYA * VALENCIA
26/09/2020 V102 C.P. POBLA MARINA SOCIAL CLASIF. C.N. POBLA MARINA LITORAL * VALENCIA
26/09/2020 V064 C.P. SAFARI SOCIAL CLASIF. CANET D´EN BERENGUER PLAYA * VALENCIA
26/09/2020 V068 C.P.D. BUGARRA MARATON RIO TURIA Z.P.C. BUGARRA - PEDRALBA * VALENCIA
26/09/2020 V110 C.P. EMPLEADOS FORD SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B3" # VALENCIA
26/09/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
26/09/2020 V118 C.P. ESPORTIVA LLUNA DE VALENCIA SOCIAL CLASIF. EL PERELLO PLAYA * VALENCIA
26/09/2020 V046 R.C.N. VALENCIA SOCIAL CLASIF. R.C.N. VALENCIA LITORAL * VALENCIA
26/09/2020 V006 C.P. FERROVIARIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E1" # VALENCIA
27/09/2020 V124 C. PESCA Y CASTING CHIVA SOCIAL CLASIF. LORIGUILLA EMBALSE * VALENCIA
27/09/2020 V156 C.P. BASS DUCK MARATON BENAGEBER EMBALSE * VALENCIA
27/09/2020 V008 C.P. BASS MASTER ALBERIC MARATON Z.P.C. CORTES EMBALSE * VALENCIA
27/09/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. EMBALSE EMBARCADEROS COTO COFRENTES * VALENCIA
27/09/2020 V024 C.P. CARCER SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO NORTE * VALENCIA
27/09/2020 V059 C.P. DEP A CAÑA -PTO.SGTO. SOCIAL CLASIF. PUERTO SAGUNTO ESPIGON LEVANTE * VALENCIA
27/09/2020 V065 C.P. DEPORTIVOS VALENCIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO SUR * VALENCIA
27/09/2020 V138 C.P. EL CAMARON L'ELIANA SOCIAL CLASIF. ALBUFERA PUERTO CATARROJA VALENCIA
27/09/2020 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
27/09/2020 V048 C.P. LA CALA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
27/09/2020 V109 C.P. LA CIGALA PLORONA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "D1" * VALENCIA
27/09/2020 V026 C.P. LA PIRANYA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
27/09/2020 V130 C.P. PATOS SANT JOANET SOCIAL CLASIF. RIO JUCAR - CULLERA NUEVO EMBARCADERO * VALENCIA
27/09/2020 V126 CLUB DE PESCA SETABENSE SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
27/09/2020 V068 C.P.D. BUGARRA MARATON RIO TURIA Z.P.C. BUGARRA - PEDRALBA * VALENCIA
27/09/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
27/09/2020 V017 C.P.E. EL XUQUER SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
27/09/2020 V017 C.P.E. EL XUQUER SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
27/09/2020 FPCV FEDERACION PESCA C.V. AUTONOMICO BENAGEBER EMBALSE * VALENCIA
28/09/2020 FEPYC FED. ESPAÑOLA PESCA Y CASTING OPEN NNAL. Z.P.C. PTO. GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
29/09/2020 FEPYC FED. ESPAÑOLA PESCA Y CASTING OPEN NNAL. Z.P.C. PTO. GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
30/09/2020 A099 C.P. TEULADA-MORAIRA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A2" * VALENCIA
30/09/2020 FEPYC FED. ESPAÑOLA PESCA Y CASTING OPEN NNAL. Z.P.C. PTO. GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
01/10/2020 FEPYC FED. ESPAÑOLA PESCA Y CASTING OPEN NNAL. Z.P.C. PTO. GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
02/10/2020 V113 C.P. CARPVAL MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
02/10/2020 FEPYC FED. ESPAÑOLA PESCA Y CASTING OPEN NNAL. Z.P.C. PTO. GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
03/10/2020 V002 C.P. ALACUAS SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO SUR * VALENCIA
03/10/2020 V113 C.P. CARPVAL MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
03/10/2020 V006 C.P. FERROVIARIA SOCIAL CLASIF. EL PERELLO PLAYA DEL POUET * VALENCIA
03/10/2020 V038 C.P. L,ANGUILA MARATON ALBUFERA PUERTO CATARROJA VALENCIA
03/10/2020 V049 C.P. LA MOLINA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
03/10/2020 V049 C.P. LA MOLINA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B3" * VALENCIA
03/10/2020 V067 C.P. PEÑA LA PALOMINA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
03/10/2020 V067 C.P. PEÑA LA PALOMINA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
03/10/2020 V014 C.P. VALENCIA BASS CLUB MARATON Z.P.C. CORTES EMBALSE * VALENCIA
03/10/2020 V110 C.P. EMPLEADOS FORD SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLÚS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
03/10/2020 V061 C.P.E. EL BARB SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "F1" * VALENCIA
03/10/2020 V061 C.P.E. EL BARB SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "F2" * VALENCIA
03/10/2020 FEPYC FED. ESPAÑOLA PESCA Y CASTING OPEN NNAL. Z.P.C. PTO. GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
03/10/2020 V046 R.C.N. VALENCIA SOCIAL CLASIF. R.C.N. VALENCIA ESCOLLERA SUR * VALENCIA
04/10/2020 V042 C.P. ALGINET SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO NORTE * VALENCIA
04/10/2020 V156 C.P. BASS DUCK SOCIAL CLASIF. LORIGUILLA EMBALSE * VALENCIA
04/10/2020 V043 C.P. CARCAIXENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
04/10/2020 V113 C.P. CARPVAL MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
04/10/2020 V051 C.P. DEPORTIVA ALBORAYA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
04/10/2020 V065 C.P. DEPORTIVOS VALENCIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO SUR * VALENCIA
04/10/2020 V019 C.P. EL CANO SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
04/10/2020 V070 C.P. EL SURET D'ALGEMESI SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
04/10/2020 V038 C.P. L,ANGUILA MARATON ALBUFERA PUERTO CATARROJA VALENCIA
04/10/2020 V015 C.P. LA MADRILLA SOCIAL CLASIF. RIO JUCAR - CULLERA NUEVO EMBARCADERO * VALENCIA
04/10/2020 V140 C.P. PUNTA DE CAÑA PUERTO SAGUNTO SOCIAL CLASIF. PUÇOL PLAYA * VALENCIA
04/10/2020 V096 C.P. TEAM V96 XATIVA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B1" * VALENCIA
04/11/2020 A099 C.P. TEULADA-MORAIRA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "F2" * VALENCIA
04/10/2020 V014 C.P. VALENCIA BASS CLUB MARATON Z.P.C. CORTES EMBALSE * VALENCIA
04/10/2020 FEPYC FED. ESPAÑOLA PESCA Y CASTING OPEN NNAL. Z.P.C. PTO. GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
05/10/2020 FEPYC FED. ESPAÑOLA PESCA Y CASTING OPEN NNAL. Z.P.C. PTO. GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
06/10/2020 FEPYC FED. ESPAÑOLA PESCA Y CASTING OPEN NNAL. Z.P.C. PTO. GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
07/10/2020 V094 C.P. JUBILADOS Y PENSIONISTAS DE XATIVA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
07/10/2020 A099 C.P. TEULADA-MORAIRA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
07/10/2020 FEPYC FED. ESPAÑOLA PESCA Y CASTING OPEN NNAL. Z.P.C. PTO. GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
08/10/2020 FEPYC FED. ESPAÑOLA PESCA Y CASTING OPEN NNAL. Z.P.C. PTO. GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
09/10/2020 V024 C.P. CARCER SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
09/10/2020 V113 C.P. CARPVAL MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
09/10/2020 V113 C.P. CARPVAL SOCIAL CLASIF. LORIGUILLA EMBALSE * VALENCIA
09/10/2020 V066 C.P. ENOVA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
09/10/2020 V130 C.P. PATOS SANT JOANET SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
09/10/2020 FPCV FEDERACION PESCA C.V. AUTONOMICO Z.P.C. PINEDO NORTE Y SUR * VALENCIA
10/10/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. BENAGEBER EMBARCADERO FUENTE MUÑOZ VALENCIA
10/10/2020 V113 C.P. CARPVAL MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
10/10/2020 V113 C.P. CARPVAL SOCIAL CLASIF. LORIGUILLA EMBALSE * VALENCIA
10/10/2020 C035 C.P. DEPORTIVA ALCORA SOCIAL CLASIF. TOUS EMBALSE * VALENCIA
10/10/2020 V062 C.P. EL SURET SOCIAL CLASIF. RIO TURIA COTO RIBARROJA * VALENCIA
10/10/2020 V116 C.P. L' ASSUT D' ANTELLA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
10/10/2020 V109 C.P. LA CIGALA PLORONA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
10/10/2020 V068 C.P.D. BUGARRA MARATON RIO TURIA Z.P.C. BUGARRA - PEDRALBA * VALENCIA
10/10/2020 V046 R.C.N. VALENCIA SOCIAL CLASIF. R.C.N. VALENCIA LITORAL * VALENCIA
11/10/2020 A034 C.P. ALTO-VINALOPO SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
11/10/2020 V009 C.P. BASS-MANIA TORRENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
11/10/2020 V009 C.P. BASS-MANIA TORRENT SOCIAL CLASIF. ALBUFERA PUERTO CATARROJA VALENCIA
11/10/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. BENAGEBER EMBARCADERO FUENTE MUÑOZ VALENCIA
11/10/2020 V032 C.P. CANALS SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
11/10/2020 V032 C.P. CANALS SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
11/10/2020 V113 C.P. CARPVAL MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
11/10/2020 V113 C.P. CARPVAL SOCIAL CLASIF. LORIGUILLA EMBALSE * VALENCIA
11/10/2020 V062 C.P. EL SURET SOCIAL CLASIF. RIO TURIA COTO RIBARROJA * VALENCIA
11/10/2020 V028 C.P. GANDIA ESPECIAL (A) Z.P.C. PTO. GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
11/10/2020 V036 C.P. L,ASSUT DE FORTALENY SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
11/10/2020 V096 C.P. TEAM V96 XATIVA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
11/10/2020 V139 C.P. VILLALONGA SOCIAL CLASIF. RIO JUCAR - CULLERA NUEVO EMBARCADERO * VALENCIA
11/10/2020 V068 C.P.D. BUGARRA MARATON RIO TURIA Z.P.C. BUGARRA - PEDRALBA * VALENCIA
11/10/2020 V118 C.P. ESPORTIVA LLUNA DE VALENCIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO SUR * VALENCIA
11/10/2020 V053 C.P. LA SENYERA SOCIAL CLASIF. RIO JUCAR - CULLERA ZONA DEPURADORA # VALENCIA
11/10/2020 V127 C.P. BENEIXIDA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO NORTE # VALENCIA
12/10/2020 V043 C.P. CARCAIXENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
12/10/2020 V043 C.P. CARCAIXENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B3" * VALENCIA
12/10/2020 V050 C.P. L,OLLERIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
14/10/2020 V094 C.P. JUBILADOS Y PENSIONISTAS DE XATIVA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
14/10/2020 A099 C.P. TEULADA-MORAIRA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "C" * VALENCIA
16/10/2020 V047 C.P. AESA SOCIAL CLASIF. EL SALER PLAYA SIDI * VALENCIA
16/10/2020 V113 C.P. CARPVAL MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
17/10/2020 V002 C.P. ALACUAS SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
17/10/2020 V002 C.P. ALACUAS SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO NORTE * VALENCIA
17/10/2020 A053 C.P. BASS ALICANTE SOCIAL CLASIF. TOUS EMBALSE * VALENCIA
17/10/2020 V044 C.P. BENIMODO SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
17/10/2020 V024 C.P. CARCER SOCIAL CLASIF. ALBUFERA PUERTO CATARROJA VALENCIA
17/10/2020 V113 C.P. CARPVAL MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
17/10/2020 V102 C.P. POBLA MARINA SOCIAL CLASIF. C.N. POBLA MARINA LITORAL * VALENCIA
17/10/2020 V068 C.P.D. BUGARRA MARATON RIO TURIA Z.P.C. BUGARRA - PEDRALBA * VALENCIA
17/10/2020 V061 C.P.E. EL BARB SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
17/10/2020 V118 C.P. ESPORTIVA LLUNA DE VALENCIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "F1" * VALENCIA
17/10/2020 V118 C.P. ESPORTIVA LLUNA DE VALENCIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "F2" * VALENCIA
17/10/2020 V046 R.C.N. VALENCIA SOCIAL CLASIF. R.C.N. VALENCIA ESCOLLERA SUR * VALENCIA
18/10/2020 V124 C. PESCA Y CASTING CHIVA SOCIAL CLASIF. LORIGUILLA EMBALSE * VALENCIA
18/10/2020 V042 C.P. ALGINET SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
18/10/2020 V156 C.P. BASS DUCK SOCIAL CLASIF. BENAGEBER EMBALSE * VALENCIA
18/10/2020 V009 C.P. BASS-MANIA TORRENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO SUR * VALENCIA
18/10/2020 V008 C.P. BASS MASTER ALBERIC SOCIAL CLASIF. TOUS EMBALSE * VALENCIA
18/10/2020 V127 C.P. BENEIXIDA SOCIAL CLASIF. RIO JUCAR - CULLERA ZONA DEPURADORA * VALENCIA
18/10/2020 V013 C.P. BOCAIRENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E1" * VALENCIA
18/10/2020 V013 C.P. BOCAIRENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
18/10/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. Z.P.C. CORTES EMBALSE * VALENCIA
18/10/2020 V043 C.P. CARCAIXENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
18/10/2020 V043 C.P. CARCAIXENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B3" * VALENCIA
18/10/2020 V113 C.P. CARPVAL MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
18/10/2020 V059 C.P. DEP A CAÑA -PTO.SGTO. SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO. SAGUNTO MUELLE LEVANTE * VALENCIA
18/10/2020 V022 C.P. EL HAM SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
18/10/2020 V028 C.P. GANDIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO. GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
18/10/2020 V038 C.P. L,ANGUILA SOCIAL CLASIF. RIO JUCAR - CULLERA NUEVO EMBARCADERO * VALENCIA
18/10/2020 V048 C.P. LA CALA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
18/10/2020 V143 C.P. LA MARINA DE VALENCIA SOCIAL CLASIF. R.C.N. VALENCIA LITORAL * VALENCIA
18/10/2020 V053 C.P. LA SENYERA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO NORTE * VALENCIA
18/10/2020 V027 C.P. POU CLAR SOCIAL CLASIF. ALBUFERA PUERTO CATARROJA VALENCIA
18/10/2020 V027 C.P. POU CLAR SOCIAL CLASIF. ALBUFERA PUERTO CATARROJA VALENCIA
18/10/2020 A082 C.P. SANTA BARBARA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
18/10/2020 V068 C.P.D. BUGARRA MARATON RIO TURIA Z.P.C. BUGARRA - PEDRALBA * VALENCIA
18/10/2020 V017 C.P.E. EL XUQUER SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A2" * VALENCIA
18/10/2020 V017 C.P.E. EL XUQUER SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A3" * VALENCIA
21/10/2020 V094 C.P. JUBILADOS Y PENSIONISTAS DE XATIVA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
21/10/2020 A099 C.P. TEULADA-MORAIRA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A3" * VALENCIA
23/10/2020 V113 C.P. CARPVAL MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
23/10/2020 V070 C.P. EL SURET D'ALGEMESI MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
24/10/2020 V002 C.P. ALACUAS SOCIAL CLASIF. ALBUFERA PUERTO CATARROJA VALENCIA
24/10/2020 A034 C.P. ALTO-VINALOPO SOCIAL CLASIF. XERACO MARJAL XERACO * VALENCIA
24/10/2020 V113 C.P. CARPVAL MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
24/10/2020 V070 C.P. EL SURET D'ALGEMESI MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
24/10/2020 V116 C.P. L' ASSUT D' ANTELLA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
24/10/2020 V049 C.P. LA MOLINA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
24/10/2020 V067 C.P. PEÑA LA PALOMINA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A2" * VALENCIA
24/10/2020 V067 C.P. PEÑA LA PALOMINA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A3" * VALENCIA
24/10/2020 V144 C.P. LOS PIERDEPLOMOS SOCIAL CLASIF. SAGUNTO PLAYA ALMARDÁ * VALENCIA
24/10/2020 V060 C.P. PUÇOL SOCIAL CLASIF. MALVARROSA PLAYA * VALENCIA
24/10/2020 V064 C.P. SAFARI SOCIAL CLASIF. EL PERELLO PLAYA * VALENCIA
24/10/2020 V110 C.P. EMPLEADOS FORD SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
24/10/2020 V118 C.P. ESPORTIVA LLUNA DE VALENCIA ESPECIAL (A) CULLERA PLAYA SAN ANTONIO * VALENCIA
24/10/2020 V046 R.C.N. VALENCIA SOCIAL CLASIF. R.C.N. VALENCIA LITORAL * VALENCIA
25/10/2020 V156 C.P. BASS DUCK SOCIAL CLASIF. LORIGUILLA EMBALSE * VALENCIA
25/10/2020 V009 C.P. BASS-MANIA TORRENT SOCIAL CLASIF. RIO JUCAR - CULLERA NUEVO EMBARCADERO * VALENCIA
25/10/2020 V032 C.P. CANALS SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
25/10/2020 V113 C.P. CARPVAL MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
25/10/2020 V022 C.P. EL HAM SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B1" * VALENCIA
25/10/2020 V028 C.P. GANDIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO. GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
25/10/2020 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. ALBUFERA PUERTO CATARROJA VALENCIA
25/10/2020 V038 C.P. L,ANGUILA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
25/10/2020 V050 C.P. L,OLLERIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
25/10/2020 V025 C.P. LA CARLETENSE SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B3" * VALENCIA
25/10/2020 V026 C.P. LA PIRANYA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
25/10/2020 A032 C.P. PEÑA CALPE SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
25/10/2020 V014 C.P. VALENCIA BASS CLUB SOCIAL CLASIF. Z.P.C. CORTES EMBALSE * VALENCIA
28/10/2020 A099 C.P. TEULADA-MORAIRA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B3" * VALENCIA
30/10/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. EMBALSE EMBARCADEROS COTO COFRENTES * VALENCIA
31/10/2020 V002 C.P. ALACUAS SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO SUR * VALENCIA
31/10/2020 V044 C.P. BENIMODO SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
31/10/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. EMBALSE EMBARCADEROS COTO COFRENTES * VALENCIA
31/10/2020 V065 C.P. DEPORTIVOS VALENCIA SOCIAL CLASIF. VALENCIA LITORAL * VALENCIA
31/10/2020 V110 C.P. EMPLEADOS FORD SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
31/10/2020 V061 C.P.E. EL BARB SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
01/11/2020 V042 C.P. ALGINET SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
01/11/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. EMBALSE EMBARCADEROS COTO COFRENTES * VALENCIA
01/11/2020 V043 C.P. CARCAIXENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "D1" * VALENCIA
01/11/2020 V043 C.P. CARCAIXENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "D2" * VALENCIA
01/11/2020 V051 C.P. DEPORTIVA ALBORAYA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
01/11/2020 V138 C.P. EL CAMARON L'ELIANA SOCIAL CLASIF. RIO JUCAR - CULLERA NUEVO EMBARCADERO * VALENCIA
01/11/2020 V066 C.P. ENOVA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
01/11/2020 V028 C.P. GANDIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO. GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
01/11/2020 V053 C.P. LA SENYERA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO NORTE * VALENCIA
04/11/2020 V094 C.P. JUBILADOS Y PENSIONISTAS DE XATIVA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
06/11/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. EMBALSE EMBARCADEROS COTO COFRENTES * VALENCIA
06/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
07/11/2020 V047 C.P. AESA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
07/11/2020 V002 C.P. ALACUAS SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
07/11/2020 A053 C.P. BASS ALICANTE SOCIAL CLASIF. TOUS EMBALSE * VALENCIA
07/11/2020 V044 C.P. BENIMODO SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
07/11/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. EMBALSE EMBARCADEROS COTO COFRENTES * VALENCIA
07/11/2020 V038 C.P. L,ANGUILA SOCIAL CLASIF. SUECA PLAYA DE SAN LLORENS * VALENCIA
07/11/2020 V116 C.P. L' ASSUT D' ANTELLA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A3" * VALENCIA
07/11/2020 V116 C.P. L' ASSUT D' ANTELLA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B1" * VALENCIA
07/11/2020 V049 C.P. LA MOLINA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
07/11/2020 V049 C.P. LA MOLINA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "F1" * VALENCIA
07/11/2020 V067 C.P. PEÑA LA PALOMINA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "D1" * VALENCIA
07/11/2020 V067 C.P. PEÑA LA PALOMINA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "D2" * VALENCIA
07/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
07/11/2020 V061 C.P.E. EL BARB SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
07/11/2020 V061 C.P.E. EL BARB SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B3" * VALENCIA
07/11/2020 V126 CLUB DE PESCA SETABENSE SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
07/11/2020 V046 R.C.N. VALENCIA SOCIAL CLASIF. R.C.N. VALENCIA ESCOLLERA SUR * VALENCIA
08/11/2020 V124 C. PESCA Y CASTING CHIVA SOCIAL CLASIF. LORIGUILLA EMBALSE * VALENCIA
08/11/2020 V002 C.P. ALACUAS SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO NORTE * VALENCIA
08/11/2020 V156 C.P. BASS DUCK SOCIAL CLASIF. CONTRERAS EMBALSE * VALENCIA
08/11/2020 V009 C.P. BASS-MANIA TORRENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
08/11/2020 V009 C.P. BASS-MANIA TORRENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
08/11/2020 V008 C.P. BASS MASTER ALBERIC SOCIAL CLASIF. Z.P.C. CORTES EMBALSE * VALENCIA
08/11/2020 V127 C.P. BENEIXIDA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "D1" * VALENCIA
08/11/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. BENAGEBER EMBARCADERO FUENTE MUÑOZ VALENCIA
08/11/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING SOCIAL CLASIF. EMBALSE EMBARCADEROS COTO COFRENTES * VALENCIA
08/11/2020 V032 C.P. CANALS SOCIAL CLASIF. RIO JUCAR - CULLERA NUEVO EMBARCADERO * VALENCIA
08/11/2020 V059 C.P. DEP A CAÑA -PTO.SGTO. SOCIAL CLASIF. PUERTO SAGUNTO ESPIGON LEVANTE * VALENCIA
08/11/2020 V022 C.P. EL HAM SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
08/11/2020 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
08/11/2020 V050 C.P. L,OLLERIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "F1" * VALENCIA
08/11/2020 V109 C.P. LA CIGALA PLORONA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A3" * VALENCIA
08/11/2020 V143 C.P. LA MARINA DE VALENCIA SOCIAL CLASIF. R.C.N. VALENCIA LITORAL * VALENCIA
08/11/2020 A032 C.P. PEÑA CALPE SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E1" * VALENCIA
08/11/2020 V027 C.P. POU CLAR SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B3" * VALENCIA
08/11/2020 V027 C.P. POU CLAR SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B3" * VALENCIA
08/11/2020 V096 C.P. TEAM V96 XATIVA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
08/11/2020 V014 C.P. VALENCIA BASS CLUB SOCIAL CLASIF. TOUS EMBALSE * VALENCIA
08/11/2020 V139 C.P. VILLALONGA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B1" * VALENCIA
08/11/2020 V139 C.P. VILLALONGA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
08/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
08/11/2020 V017 C.P.E. EL XUQUER SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A1" * VALENCIA
08/11/2020 V017 C.P.E. EL XUQUER SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A2" * VALENCIA
08/11/2020 V118 C.P. ESPORTIVA LLUNA DE VALENCIA SOCIAL CLASIF. EL REBOLLAR PISTA CASTING * VALENCIA
21/11/2020 V009 C.P. BASS-MANIA TORRENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO SUR # VALENCIA
11/11/2020 A099 C.P. TEULADA-MORAIRA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B1" * VALENCIA
13/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
14/11/2020 V002 C.P. ALACUAS SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO SUR * VALENCIA
14/11/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING ESPECIAL (A) Z.P.C. CORTES EMBALSE * VALENCIA
14/11/2020 V058 C.P. L,ESCATA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
14/11/2020 V102 C.P. POBLA MARINA SOCIAL CLASIF. C.N. POBLA MARINA LITORAL * VALENCIA
14/11/2020 A082 C.P. SANTA BARBARA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
14/11/2020 V139 C.P. VILLALONGA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
14/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
14/11/2020 FEPYC FED. ESPAÑOLA PESCA Y CASTING NACIONAL Z.P.C. FORTALENY ZONAS "A, B, C, D, E y F" * VALENCIA
14/11/2020 V046 R.C.N. VALENCIA SOCIAL CLASIF. R.C.N. VALENCIA LITORAL * VALENCIA
14/11/2020 V046 R.C.N. VALENCIA SOCIAL CLASIF. R.C.N. VALENCIA ESCOLLERA SUR * VALENCIA
15/11/2020 V156 C.P. BASS DUCK SOCIAL CLASIF. TOUS EMBALSE * VALENCIA
15/11/2020 V013 C.P. BOCAIRENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
15/11/2020 V142 C.P. CABRIEL JUCAR XTREME FISHING ESPECIAL (A) Z.P.C. CORTES EMBALSE * VALENCIA
15/11/2020 V022 C.P. EL HAM SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
15/11/2020 V028 C.P. GANDIA ESPECIAL (A) Z.P.C. PTO. GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
15/11/2020 V026 C.P. LA PIRANYA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
15/11/2020 V053 C.P. LA SENYERA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO SUR * VALENCIA
15/11/2020 V140 C.P. PUNTA DE CAÑA PUERTO SAGUNTO SOCIAL CLASIF. PUÇOL PLAYA * VALENCIA
15/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
15/11/2020 FEPYC FED. ESPAÑOLA PESCA Y CASTING NACIONAL Z.P.C. FORTALENY ZONAS "A, B, C, D, E y F" * VALENCIA
16/11/2020 FEPYC FED. ESPAÑOLA PESCA Y CASTING NACIONAL Z.P.C. FORTALENY ZONAS "A, B, C, D, E y F" * VALENCIA
17/11/2020 FEPYC FED. ESPAÑOLA PESCA Y CASTING NACIONAL Z.P.C. FORTALENY ZONAS "A, B, C, D, E y F" * VALENCIA
18/11/2020 V094 C.P. JUBILADOS Y PENSIONISTAS DE XATIVA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
18/11/2020 A099 C.P. TEULADA-MORAIRA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "C" * VALENCIA
18/11/2020 FEPYC FED. ESPAÑOLA PESCA Y CASTING NACIONAL Z.P.C. FORTALENY ZONAS "A, B, C, D, E y F" * VALENCIA
19/11/2020 FEPYC FED. ESPAÑOLA PESCA Y CASTING NACIONAL Z.P.C. FORTALENY ZONAS "A, B, C, D, E y F" * VALENCIA
20/11/2020 V137 C.P. RIBERCARP SOCIAL CLASIF. ESCALONA EMBALSE * VALENCIA
20/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
20/11/2020 FEPYC FED. ESPAÑOLA PESCA Y CASTING NACIONAL Z.P.C. FORTALENY ZONAS "A, B, C, D, E y F" * VALENCIA
21/11/2020 V032 C.P. CANALS SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
21/11/2020 V065 C.P. DEPORTIVOS VALENCIA SOCIAL CLASIF. VALENCIA LITORAL * VALENCIA
21/11/2020 V116 C.P. L' ASSUT D' ANTELLA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
21/11/2020 V137 C.P. RIBERCARP SOCIAL CLASIF. ESCALONA EMBALSE * VALENCIA
21/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
21/11/2020 FEPYC FED. ESPAÑOLA PESCA Y CASTING NACIONAL Z.P.C. FORTALENY ZONAS "A, B, C, D, E y F" * VALENCIA
21/11/2020 V046 R.C.N. VALENCIA SOCIAL CLASIF. R.C.N. VALENCIA LITORAL * VALENCIA
21/11/2020 V046 R.C.N. VALENCIA SOCIAL CLASIF. R.C.N. VALENCIA ESCOLLERA SUR * VALENCIA
22/11/2020 V008 C.P. BASS MASTER ALBERIC SOCIAL CLASIF. TOUS EMBALSE * VALENCIA
22/11/2020 V065 C.P. DEPORTIVOS VALENCIA SOCIAL CLASIF. PATACONA PLAYA * VALENCIA
22/11/2020 V020 C.P. EL LLOBARRO SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO SUR * VALENCIA
22/11/2020 V038 C.P. L,ANGUILA SOCIAL CLASIF. ALBUFERA PUERTO CATARROJA VALENCIA
22/11/2020 V025 C.P. LA CARLETENSE SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
22/11/2020 V015 C.P. LA MADRILLA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
22/11/2020 V053 C.P. LA SENYERA SOCIAL CLASIF. RIO JUCAR - CULLERA NUEVO EMBARCADERO * VALENCIA
22/11/2020 V130 C.P. PATOS SANT JOANET SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
22/11/2020 V137 C.P. RIBERCARP SOCIAL CLASIF. ESCALONA EMBALSE * VALENCIA
22/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
22/11/2020 FEPYC FED. ESPAÑOLA PESCA Y CASTING NACIONAL Z.P.C. FORTALENY ZONAS "A, B, C, D, E y F" * VALENCIA
25/11/2020 A099 C.P. TEULADA-MORAIRA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
27/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "A1" * VALENCIA
27/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "A2" * VALENCIA
27/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "A3" * VALENCIA
27/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "B1" * VALENCIA
27/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
27/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "B3" * VALENCIA
27/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "C" * VALENCIA
27/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "D1" * VALENCIA
27/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "D2" * VALENCIA
27/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
28/11/2020 V002 C.P. ALACUAS SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
28/11/2020 V144 C.P. LOS PIERDEPLOMOS SOCIAL CLASIF. MALVARROSA PLAYA * VALENCIA
28/11/2020 V110 C.P. EMPLEADOS FORD SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
28/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "A1" * VALENCIA
28/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "A2" * VALENCIA
28/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "A3" * VALENCIA
28/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "B1" * VALENCIA
28/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
28/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "B3" * VALENCIA
28/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "C" * VALENCIA
28/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "D1" * VALENCIA
28/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "D2" * VALENCIA
28/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
28/11/2020 V061 C.P.E. EL BARB SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E1" * VALENCIA
28/11/2020 V118 C.P. ESPORTIVA LLUNA DE VALENCIA SOCIAL CLASIF. MALVARROSA PLAYA * VALENCIA
28/11/2020 V046 R.C.N. VALENCIA SOCIAL CLASIF. R.C.N. VALENCIA LITORAL * VALENCIA
29/11/2020 V009 C.P. BASS-MANIA TORRENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
29/11/2020 V009 C.P. BASS-MANIA TORRENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "F1" * VALENCIA
29/11/2020 V091 C.P. ELS AMICS DE BURJASSOT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO SUR * VALENCIA
29/11/2020 V028 C.P. GANDIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PTO. GANDIA ESCOLLERA NORTE * VALENCIA
29/11/2020 V038 C.P. L,ANGUILA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
29/11/2020 V036 C.P. L,ASSUT DE FORTALENY SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "F2" * VALENCIA
29/11/2020 V058 C.P. L,ESCATA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
29/11/2020 V050 C.P. L,OLLERIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
29/11/2020 V143 C.P. LA MARINA DE VALENCIA SOCIAL CLASIF. R.C.N. VALENCIA LITORAL * VALENCIA
29/11/2020 V060 C.P. PUÇOL ESPECIAL (A) Z.P.C. PTO. SAGUNTO MUELLE LEVANTE * VALENCIA
29/11/2020 V139 C.P. VILLALONGA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E1" * VALENCIA
29/11/2020 V139 C.P. VILLALONGA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
29/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "A1" * VALENCIA
29/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "A2" * VALENCIA
29/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "A3" * VALENCIA
29/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "B1" * VALENCIA
29/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
29/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "B3" * VALENCIA
29/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "C" * VALENCIA
29/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "D1" * VALENCIA
29/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "D2" * VALENCIA
29/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
02/12/2020 A099 C.P. TEULADA-MORAIRA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "F1" * VALENCIA
04/12/2020 V113 C.P. CARPVAL MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
05/12/2020 V113 C.P. CARPVAL MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
05/12/2020 V049 C.P. LA MOLINA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
05/12/2020 V049 C.P. LA MOLINA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B3" * VALENCIA
05/12/2020 V067 C.P. PEÑA LA PALOMINA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
05/12/2020 V067 C.P. PEÑA LA PALOMINA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "F1" * VALENCIA
05/12/2020 V102 C.P. POBLA MARINA SOCIAL CLASIF. C.N. POBLA MARINA LITORAL * VALENCIA
06/12/2020 V159 C.P. A RASSS FISHING TEAM SOCIAL CLASIF. MELIANA PLAYA RESACA * VALENCIA
06/12/2020 V032 C.P. CANALS SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
06/12/2020 V113 C.P. CARPVAL MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
06/12/2020 V066 C.P. ENOVA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
06/12/2020 V048 C.P. LA CALA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
06/12/2020 V109 C.P. LA CIGALA PLORONA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "F1" * VALENCIA
06/12/2020 V015 C.P. LA MADRILLA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
06/12/2020 V015 C.P. LA MADRILLA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
06/12/2020 A032 C.P. PEÑA CALPE SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
06/12/2020 V017 C.P.E. EL XUQUER SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A2" * VALENCIA
06/12/2020 V017 C.P.E. EL XUQUER SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A3" * VALENCIA
06/12/2020 V065 C.P. DEPORTIVOS VALENCIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO SUR # VALENCIA
08/12/2020 V043 C.P. CARCAIXENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
08/12/2020 V043 C.P. CARCAIXENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
08/12/2020 V050 C.P. L,OLLERIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
08/12/2020 V130 C.P. PATOS SANT JOANET SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
09/12/2020 A099 C.P. TEULADA-MORAIRA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B3" * VALENCIA
11/12/2020 V113 C.P. CARPVAL MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
12/12/2020 V044 C.P. BENIMODO SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B3" * VALENCIA
12/12/2020 V113 C.P. CARPVAL MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
12/12/2020 V061 C.P.E. EL BARB SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
12/12/2020 V061 C.P.E. EL BARB SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
12/12/2020 V046 R.C.N. VALENCIA SOCIAL CLASIF. R.C.N. VALENCIA ESCOLLERA SUR * VALENCIA
12/12/2020 V046 R.C.N. VALENCIA ESPECIAL (A) R.C.N. VALENCIA LITORAL * VALENCIA
13/12/2020 V127 C.P. BENEIXIDA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
13/12/2020 V113 C.P. CARPVAL MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
13/12/2020 V059 C.P. DEP A CAÑA -PTO.SGTO. ESPECIAL (A) Z.P.C. PTO. SAGUNTO MUELLE LEVANTE * VALENCIA
13/12/2020 V020 C.P. EL LLOBARRO SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO SUR * VALENCIA
13/12/2020 V036 C.P. L,ASSUT DE FORTALENY SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
13/12/2020 V036 C.P. L,ASSUT DE FORTALENY SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
13/12/2020 V048 C.P. LA CALA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "F1" * VALENCIA
13/12/2020 V139 C.P. VILLALONGA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
13/12/2020 V126 CLUB DE PESCA SETABENSE SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
18/12/2020 V113 C.P. CARPVAL MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
19/12/2020 V113 C.P. CARPVAL MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
19/12/2020 V137 C.P. RIBERCARP MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
20/12/2020 V013 C.P. BOCAIRENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "B" * VALENCIA
20/12/2020 V113 C.P. CARPVAL MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA - SUMACARCER * VALENCIA
20/12/2020 V109 C.P. LA CIGALA PLORONA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "C" * VALENCIA
20/12/2020 V144 C.P. LOS PIERDEPLOMOS SOCIAL CLASIF. MALVARROSA PLAYA * VALENCIA
20/12/2020 V027 C.P. POU CLAR ESPECIAL (A) Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" * VALENCIA
20/12/2020 V137 C.P. RIBERCARP MARATON Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
20/12/2020 V118 C.P. ESPORTIVA LLUNA DE VALENCIA SOCIAL CLASIF. EL REBOLLAR PISTA CASTING * VALENCIA
26/12/2020 V046 R.C.N. VALENCIA ESPECIAL (A) R.C.N. VALENCIA ESCOLLERA SUR * VALENCIA
26/12/2020 V046 R.C.N. VALENCIA ESPECIAL (A) R.C.N. VALENCIA LITORAL * VALENCIA
27/12/2020 V051 C.P. DEPORTIVA ALBORAYA ESPECIAL (A) Z.P.C. PINEDO SUR * VALENCIA
10/01/2021 V036 C.P. L,ASSUT DE FORTALENY SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
10/01/2021 V036 C.P. L,ASSUT DE FORTALENY SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
16/01/2021 V067 C.P. PEÑA LA PALOMINA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
16/01/2021 V067 C.P. PEÑA LA PALOMINA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B3" * VALENCIA
24/01/2021 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B1" * VALENCIA
24/01/2021 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" * VALENCIA
24/01/2021 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E1" * VALENCIA
24/01/2021 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" * VALENCIA
07/02/2021 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "D1" * VALENCIA
07/02/2021 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "D2" * VALENCIA
07/02/2021 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" * VALENCIA
07/02/2021 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "F1" * VALENCIA
13/09/2020 V060 C.P. PUÇOL SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L´ESTANY # CASTELLON
25/07/2020 V088 C.P. BLACK-BASS UTIEL SOCIAL CLASIF. BENAGEBER EMBALSE # VALENCIA
25/07/2020 V088 C.P. BLACK-BASS UTIEL SOCIAL CLASIF. BENAGEBER EMBALSE # VALENCIA
23/08/2020 V088 C.P. BLACK-BASS UTIEL SOCIAL CLASIF. CONTRERAS EMBALSE # VALENCIA
27/09/2020 V088 C.P. BLACK-BASS UTIEL SOCIAL CLASIF. CONTRERAS EMBALSE # VALENCIA
18/10/2020 V088 C.P. BLACK-BASS UTIEL SOCIAL CLASIF. CONTRERAS EMBALSE # VALENCIA
15/11/2020 V088 C.P. BLACK-BASS UTIEL SOCIAL CLASIF. BENAGEBER EMBALSE # VALENCIA
21/08/2020 V161 C.P. ROYAL CARP CLUB MARATON REGAJO CAMPILLO # CASTELLON
22/08/2020 V161 C.P. ROYAL CARP CLUB MARATON REGAJO CAMPILLO # CASTELLON
23/08/2020 V161 C.P. ROYAL CARP CLUB MARATON REGAJO CAMPILLO # CASTELLON
12/09/2020 V065 C.P. DEPORTIVOS VALENCIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L´ESTANY # CASTELLON
25/09/2020 V161 C.P. ROYAL CARP CLUB MARATON REGAJO CAMPILLO # CASTELLON
26/09/2020 V161 C.P. ROYAL CARP CLUB MARATON REGAJO CAMPILLO # CASTELLON
27/09/2020 V161 C.P. ROYAL CARP CLUB MARATON REGAJO CAMPILLO # CASTELLON
05/12/2020 V118 C.P. ESPORTIVA LLUNA DE VALENCIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA L´ESTANY # CASTELLON
06/09/2020 V118 C.P. ESPORTIVA LLUNA DE VALENCIA SOCIAL CLASIF. PUERTO DE BURRIANA COTO # CASTELLON
26/07/2020 V055 C.P. DEP. OLIVA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BULLENT-MOLINELL RIO BULLENT # VALENCIA
22/08/2020 V145 C.P. EL CABUDET DE SUMACARCER MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA-SUMACARCER VALENCIA
22/08/2020 V055 C.P. DEP. OLIVA MARATON Z.P.C. BULLENT-MOLINELL RIO BULLENT # VALENCIA
23/08/2020 V145 C.P. EL CABUDET DE SUMACARCER MARATON RIO JUCAR Z.P.C. ANTELLA-SUMACARCER # VALENCIA
23/08/2020 V055 C.P. DEP. OLIVA MARATON Z.P.C. BULLENT-MOLINELL RIO BULLENT # VALENCIA
30/08/2020 V055 C.P. DEP. OLIVA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BULLENT-MOLINELL RIO BULLENT # VALENCIA
20/09/2020 V055 C.P. DEP. OLIVA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BULLENT-MOLINELL RIO BULLENT # VALENCIA
11/10/2020 V055 C.P. DEP. OLIVA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BULLENT-MOLINELL RIO BULLENT # VALENCIA
25/10/2020 V055 C.P. DEP. OLIVA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BULLENT-MOLINELL RIO BULLENT # VALENCIA
15/11/2020 V055 C.P. DEP. OLIVA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BULLENT-MOLINELL RIO BULLENT # VALENCIA
13/12/2020 V055 C.P. DEP. OLIVA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BULLENT-MOLINELL RIO BULLENT # VALENCIA
08/08/2020 V055 C.P. DEP. OLIVA SOCIAL CLASIF. OLIVA PLAYA PAU-PI # VALENCIA
21/08/2020 A041 SECCION DEP. PESCA PEGO SOCIAL CLASIF. OLIVA PLAYA # VALENCIA
05/09/2020 V055 C.P. DEP. OLIVA SOCIAL CLASIF. OLIVA PLAYA PAU-PI # VALENCIA
12/09/2020 V055 C.P. DEP. OLIVA ESPECIAL (A) OLIVA CLUB NAUTICO OLIVA # VALENCIA
26/09/2020 V055 C.P. DEP. OLIVA SOCIAL CLASIF. OLIVA PLAYA TERRANOVA # VALENCIA
03/10/2020 V055 C.P. DEP. OLIVA ESPECIAL (A) OLIVA CLUB NAUTICO OLIVA # VALENCIA
17/10/2020 V055 C.P. DEP. OLIVA SOCIAL CLASIF. OLIVA PLAYA TERRANOVA # VALENCIA
06/12/2020 V055 C.P. DEP. OLIVA SOCIAL CLASIF. OLIVA PLAYA PAU-PI # VALENCIA
06/09/2020 V053 C.P. LA SENYERA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A3" # VALENCIA
19/09/2020 FPCV FEDERACION PESCA C.V. TROFEO GV RIO TURIA Z.P.C. VILLAMARCHANTE # VALENCIA
20/09/2020 FPCV FEDERACION PESCA C.V. TROFEO GV RIO TURIA Z.P.C. VILLAMARCHANTE # VALENCIA
26/09/2020 FPCV FEDERACION PESCA C.V. TROFEO GV RIO TURIA Z.P.C. BUGARRA-PEDRALBA VALENCIA
27/09/2020 FPCV FEDERACION PESCA C.V. TROFEO GV RIO TURIA Z.P.C. BUGARRA-PEDRALBA VALENCIA
08/08/2020 V118 C.P. ESPORTIVA LLUNA DE VALENCIA SOCIAL CLASIF. MELIANA PLAYA # VALENCIA
05/09/2020 V144 C.P. LOS PIERDEPLOMOS SOCIAL CLASIF. EL PERELLONET PLAYA # VALENCIA
05/09/2020 V006 C.P. FERROVIARIA SOCIAL CLASIF. SAGUNTO PLAYA DE LA ALMARDA # VALENCIA
12/09/2020 FPCV FEDERACION PESCA C.V. TROFEO GV SUECA Y PERELLONET PLAYAS # VALENCIA
09/08/2020 V017 C.P.E. EL XUQUER SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A1" # VALENCIA
09/08/2020 V017 C.P.E. EL XUQUER SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A2" # VALENCIA
06/09/2020 V017 C.P.E. EL XUQUER SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" # VALENCIA
25/10/2020 V017 C.P.E. EL XUQUER SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E1" # VALENCIA
25/10/2020 V017 C.P.E. EL XUQUER SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" # VALENCIA
05/09/2020 V118 C.P. ESPORTIVA LLUNA DE VALENCIA SOCIAL CLASIF. EL PERELLONET PLAYA # VALENCIA
04/09/2020 A041 SECCION DEP. PESCA PEGO SOCIAL CLASIF VERGEL PLAYA # ALICANTE
03/10/2020 C044 C.P.D. ALMENARA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA STANY # CASTELLON
01/11/2020 C044 C.P.D. ALMENARA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. ALMENARA STANY # CASTELLON
12/09/2020 V116 C.P. L' ASSUT D' ANTELLA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. BELLUS-BENIGANIM ZONA "A" # VALENCIA
17/10/2020 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B1" # VALENCIA
17/10/2020 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" # VALENCIA
17/10/2020 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF, Z.P.C. FORTALENY ZONA "E1" # VALENCIA
17/10/2020 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" # VALENCIA
17/10/2020 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" # VALENCIA
03/10/2020 C037 C.P.D. SANT JOAN DE MORO SOCIAL CLASIF. ALCOCEBRE PLAYA ROMANA # CASTELLON
27/09/2020 V013 C.P. BOCAIRENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "F1" # VALENCIA
27/09/2020 V013 C.P. BOCAIRENT SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "F2" # VALENCIA
06/09/2020 V017 C.P.E. EL XUQUER SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E3" # VALENCIA
13/09/2020 V042 C.P. ALGINET SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A2" # VALENCIA
13/09/2020 V042 C.P. ALGINET SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B1" # VALENCIA
13/09/2020 V043 C.P. CARCAIXENT SOCIAL CLASIF. RIO JUCAR-CULLERA ZONA DEPURADORA # VALENCIA
13/09/2020 V024 C.P. CARCER SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "D2" # VALENCIA
19/09/2020 V066 C.P. ENOVA SOCIAL CLASIF Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" # VALENCIA
25/10/2020 V050 C.P. L,OLLERIA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO ZONA SUR # VALENCIA
27/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIOLA PUEBLO VALENCIA
28/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIOLA PUEBLO VALENCIA
29/11/2020 V155 C.P.D. NAVELCARP MARATON RIOLA PUEBLO VALENCIA
20/09/2020 V042 C.P. ALGINET SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A3" # VALENCIA
20/09/2020 V042 C.P. ALGINET SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B1" # VALENCIA
20/09/2020 V050 C.P. L,OLLERIA SOCIAL CLASIF Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" # VALENCIA
24/10/2020 FPCV FEDERACION PESCA C.V. PROVINCIAL Z.P.C. ALMENARA L'ESTANY # CASTELLON
26/09/2020 V051 C.P. DEPORTIVA ALBORAYA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. PINEDO ZONA NORTE # VALENCIA
09/10/2020 V161 C.P. ROYAL CARP CLUB SOCIAL CLASIF. BUSEO EMBALSE # VALENCIA
10/09/2020 V161 C.P. ROYAL CARP CLUB SOCIAL CLASIF. BUSEO EMBALSE # VALENCIA
11/10/2020 V161 C.P. ROYAL CARP CLUB SOCIAL CLASIF. BUSEO EMBALSE # VALENCIA
12/10/2020 V161 C.P. ROYAL CARP CLUB SOCIAL CLASIF. BUSEO EMBALSE # VALENCIA
06/12/2020 V050 C.P. L,OLLERIA SOCIAL CLASIF. RIO JUCAR-CULLERA NUEVO EMBARCADERO # VALENCIA
17/10/2020 V080 C.P. GRANOTERS SOLLANA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A3" # VALENCIA
27/09/2020 V139 C.P. VILLALONGA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E1" # VALENCIA
30/09/2020 A099 C.P. TEULADA-MORAIRA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "A3" # VALENCIA
01/11/2020 V130 C.P. PATOS SANT JOANET SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E1" # VALENCIA
01/11/2020 V130 C.P. PATOS SANT JOANET SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E2" # VALENCIA
03/10/2020 V067 C.P. PEÑA LA PALOMINA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "E1" # VALENCIA
21/10/2020 A099 C.P. TEULADA-MORAIRA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B1" # VALENCIA
28/10/2020 A099 C.P. TEULADA-MORAIRA SOCIAL CLASIF. Z.P.C. FORTALENY ZONA "B2" # VALENCIA
24/10/2020 FEPYC FED. ESPAÑOLA PESCA Y CASTING NACIONAL R.C.N. VALENCIA PINEDO-SALER # VALENCIA
25/10/2020 FEPYC FED. ESPAÑOLA PESCA Y CASTING NACIONAL R.C.N. VALENCIA PINEDO-SALER # VALENCIA
24/10/2020 V118 C.P. ESPORTIVA LLUNA DE VALENCIA ESPECIAL (A) MELIANA PLAYA # VALENCIA
24/10/2020 V060 C.P. PUÇOL SOCIAL CLASIF. CANET D'EN BERENGUER PLAYA # VALENCIA
Generated by wpDataTables